Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe Ghetar, cu speranta pentru ziua de maine!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 533
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viv, va citesc pe voi aici pe ghetar si nu reusesc sa tin pasul si cu cititul si cu scrisul.

In particular, citesc "Copii din miez de noapte" si "Obosit de viata, obosit de moarte" pe care numai nu reusesc sa o termin. Ma adoarme dupa 3 pagini maxim. 

 

Bianca mea are sambata, peste 2 zile concurs national (adica vin si echipe din alte judete, sa nu va ganditi ca e nu stiu ce campionat [:D])  de majorete la Piatra. 

 

Strumphita, La multi ani fericiti cu sanatate parintilor tai! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost pana la Buzau.

Frumoase campuri mai avem...care mai de care mai colorate. Macii aia ma omoara...as fi oprit sa iau un brat de maci, dar stiu ca imediat se ofilesc.

Incepe sa ma traga sfoara catre calatorii, vacante...asa se pare. Sambata mergem la Breaza. Un prieten si-a luat o casa, cica belea. Sa vedem, sa vedem...

Teodora a primit cadou doua tabere. Una la Costinesti, de la Primarie, alta de la scoala in Grecia. Cica pentru activitati, implicare, etc. Ma bucur pentru ea...e intr-o depresie continua, poate realizeaza ca eforturile sunt rasplatite, nu mereu ignorate. Si Ioana, alta depresiva, e bucuroasa ca intra bine in sesiune, cu partiale luate si colocvii incheiate. S-a lamurit si cu talasemia, s-a linistit. Deja ii explica ea Teodorei cat e de obosita pentru ca e talasemica...Dar a uitat de oboseala, sta noaptea si le face lucrarile colegelor la engleza. Pe bani.

 

Si eu simt marea cand o vad pe Rox in fata ochilor, aici pe forum...e clar ca in vietile anterioare am trait la mare candva...

 

Si o intrebare: care e diferenta intre bicarbonatul de sodiu si ala de potasiu? Ca eu m-am pomenit in bucatarie cu amandoua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...