Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe Ghetar, cu speranta pentru ziua de maine!


Recommended Posts

Verde e pielea? E pala si are o culoare stravezie, imprumuta nuanta de la vasele capilare. Ca nu esti de pe marte..... cred :)))

Avitaminoza - lipsa de vitamine, B de obicei.

tocmai ca sunt vitamitza cu b -uri. complex .  am luat prea mult?

 

 

nu pielea e verde doar venele multe si peste tot. [:)] adica vizibile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 533
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oare cand le termin!? [:D]

 

Sophia de 2 ore nu s-a dezlipit de testoasa cu nisip. A fost o furtuna si a luat vantul capacul si i-a umpluto cu apa si spre bucuria ei are in ce se lipai ca o rata. Cica a descoperit si un rau, o plaja, scoici...isi face povesti, eu calc si ne conversam [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow ce de camasi [:)] ..vai de spatele tau...ca si de al meu e vai de capu lui. io calc inclusiv prosoapele de bucatarie, dar camasile ni le calcam separat [alcool]

 

si zic io care abia am venit de la masaj..special pt durerile de spate. am invatat sa calc rapid stand pe scaun..dar nu am renuntzat sa il iau pe pitic in brate [bib]

 

La multi ani, sa iti traiasca parintii..ce frumos aceeasi zi [:)] .

 

Cand ai scris tu de parintii aceeasi zi, instantaneu gandu mi-a zburat la Mikyy si cei 4 copii, ai ei si ei colegului [il]

 

Yagmur,

 

io intrasem pe seara sa neaparat sa iti scriu ca m-au fermecat ochisotii lu Turbo..dar m-am pierdut in bicarbonati [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am camasi de calcat, al meu are la uniforma tricouri; care sunt dintr-un material ce nu trebuie calcat; si se si usuca ft repede...eu nu am camasi pt job; pt costume am bluzite din materiale care se calca usor...mama dupa ce s-a maritat ii calca tatalui meu pana si sosetele  [batcap] si e experta in calcat camasi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma mai enervez pe rochitze fara dres..albinosii de la mine din birou tin clima pe minus minus..ei isi la cravata si camasa cu maneca lunga..iar in salile de sedintze e mereu ghetarie, banuiesc ca miroase intens a creier ars si face parte din protectia muncii.

 

sa revin...din ciclu ala ce imi aduc aminte:

 

Glimmer, era o statuie pe undeva..daca o gasesc ti-o ofer asa virtual [ping1]

 

Laura, blondu meu e nr 1..intre timp s-a maturizat si nu mai e chiar asa de blond pui.

 

Roxana, daca Patrick scrie precum R al meu, inseamana ca scrie frumos. deci ar fi bine pt moralul tau si al lui sa il trimit o saptamana la noi..sau mai bine o luna invatatoarea lui sa vina in scoala la noi [soricel]

 

Cand e concursul de pian?

 

Simonna sigur e prin Brasov acu.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buuun ...m-am invartit de musafiri luni. Luni e Memorial Day si e liber ...iar afara se anubta 28 grade. Asa ca am obtinut aprobare de la barbat sa avem musafiri ...

 

Le trantesc o friptura pe gratar. Doamne ce ar merge si niste mici de care nu avem ....

 

Intrebare : Ce garnitura sa fac, pe langa salata de varza ? Ceva care se poate manca rece, nu piure, nu cartofi prajiti ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...