Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe Ghetar, cu speranta pentru ziua de maine!


Recommended Posts

Karula, ti-am promis ca vin la Viena? Ei, uite ca sunt la Opera!:)):))

Tocmai ce am revazut locuri frumoase am baut un vin, am revazut "Sarutul".Acum sunt la o bere in fata Primariei la terasa.:))

Destept om ala care a inventat teve-ul.:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 533
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mamica, stai acolo ca-i zic lui Nenumitu' sa se opreasca la tine la masa, ca el asa alearga, numai prin locuri de-astea elitiste. 

V-am povestit ca era sa o calce, din alergare, pe Frau Merkel pe bombeu? Ea dadea sa intre la Opera, Nenumitu' isi facea loc cu coatele printre SPP-isti ca asa era traseul lui :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura ? Astea sunt numai pentru California ? Sau pentru toata lumea ?

Astea sunt langa California si de ele beneficiaza gratuit cei cu pensiune completa la California, Delta +cateva alte hoteluri din aceeasi zona. La locul de joaca cu gonflabile si animatori poate intra oricine contra cost. Pe plaja cu animatori poate sta oricine, se plateste sezlongul daca vrei. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dap, din nefericire.

cum ...unde? doar in cassa, are usita sa iasa in curte? nu vine nimeni sa stea cu el un pic?

 

am doi vecini care lasa simbata ciini singuri. unul il las ain casa, celalat incasa-afara(terasa). sincer iti spun cel care sta in casa latra de singuratte cu urlatul ala lung....de nu pot sa stau afara sa -l ascult ce mila imi e de el

 celalat latra continuu, ore in sir ham, ham, ham... [batcap] si imi e mila de mine...ca nnu pot sa dorm.

 

esti sigura de max cca nu va latra, nu se va simtii singur?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la vot! Ce liniste, ce frumos... si ce fara vreun document de identificare [:D] simplu si la obiect, am spus numele, strada si nr de casa si atata tot. Ne-au dat buletinele, ne-au spus cate x uri sa facem pe fiecare foaie si dupa am dat cu pixu ... am votat si eu dupa sot, ca stie el mai bine care si cum e cu politicile astea pe aici, pe mine nu ma pasioneaza [:I] Ne-am intors  in pas lent spre casa inconjurand cateva stradute, miros de proaspta, de verde, de tradafiri, iasomie... ca dupa ploaie. Eu si Sophia ne opream la fiecare casa sa mirosim tufele de trandafiri... sunt multi greci/turci/ciprioti in zona si au foarte multi trandafiri in fata caselor  si miros dumnezeieste![olala]

 

Am calcat 30 camasi azi, mai am si pe maine o tura de asta de forta si apoi la dau gata!  [pk]  pana la toamna nu mai calc iar!  [biz]  Acum ilinteleg si eu pe Nick ca e satul de camasi, cand ii spun sa puna o camasa casual in weekend, ca el numai cu tricouri si canvasi si blugi rupti ar umbla, dupa ce in fiecare zi trebuie sa fie la costum si cravata, il cred ca i se ia! 

 

Va multumesc tuturor de urarile de bine pentru parintii mei!  [il]  [flor] i-am sunat in seara asta si speram sa pot vorbi cu ei pe skype sa ii vad, dar tata era paznic langa telefon, cica astepta sa il sune mama sa vina sa o ia de la camp, ca era cu o doamna care o ajuta cu treburile pe langa casa, la camp la prasit porumbul! si-a luat liber saptamana asta si cred ca au dat buruienile peste ei si neaparat sa praseasca ca nu mai au mamaliga la toamna!  [ph34r]  Nu stiu sincer ce le mai trebuei lucrat pamantul, nu le-a ajuns 25 ani?! ca de dupa revolutie tot muncesc in fiecare an cate 10 -15 ha.. parte din el e in asociatie, dar are si bucatele de pamant pe langa sat pe care il muncesc manual. Nu stiu ce le mai trebuie sincer, noi toate suntem plecate, maritate care incotro.. ei au ramas acolo singuri cu bunica. Si-au facut casa la tara, in aceeasi curte cu bunica , e mama mamei mele, ea are grija de ea .. si au renuntat la viata de la oras din 2005 si fac naveta la job in oras cate 60 km zilnic. Deci cam asa, nici de ziua lor nu stau cu burta la soare...

 

Buflea, multam de idee! Nici nu mi-a trecut prin cap sa stii, dar am pus o pasta de o aveam intr-un tub de la nenea care mi-a reparat peretele cand a fost sparta teava la baie in mansarda si am fost afara si am pus, cica se intareste in 20 min, sper sa fi facut treaba buna. dar nu stiu cum sa fac la crapatura asta de la semineu, pasta asta e alb galbuie si marmura neagra?! sa pun asa oare si apoi cum/cu ce colorez eu peste sa fie negru? carioca permanenta?  [:I]

 

Aqai, multumesc!  [flo] Gradina mea e micuta dar tare mi-e draga, cum zicea Sophia deunazi, e peaceful!  Cat despre veverite, sa stii ca am o amica in Londra care a gasit anul trecut 2 pui cazuti dintr=un copac, la inceput i-a tinut in casa dar cand au crescut erau asa obraznici de i-a pus in garaj apoi si cand au crescut le-a dat drumul afara ca nu ii mai putea tine. 

 

Nu mai retin daca mi-a mai spus cineva ceva si nici ce am mai citit, mi-s foarte obosita, sper noaptea asta sa apuc sa dorm mai mult, desi trebuie sa ma trezesc sa pandesc melcul la miezul noptii!!!  [zirea]

 

Nu stiu de ce Sophia de cateva zile mi se trezeste in fiecare dimineata pe la 4-5-6 ..de cateva ori si plangeeeeeee si ma striga rau rau! Ori viseaza ori ii ies masele? oare mai are masele de iesit? uhm... sa ma uit in gura ei sa vedem , ca prea musca cu drag si spor din ce prinde, roade la sticla de apa cu pai....uhhh  [vampir]

 

 

Ma duc la nani. Noapte buna!!! 

 

[|)]  [|)]  [nani]  [nani]  [nani]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...