Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe Ghetar, cu speranta pentru ziua de maine!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 533
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cred ca e greu sa nu treaca prin depresii un adolescent. E ca un fel de... Ritual de trecere. Nu mai e copilul mamei, nu e nici adult inca, nici nu stie sa fie adult, e debusolat, rolul si viitorul sunt neclare si cumva viata se re-defineste.

 

si e si mai greu daca nu au o relatie buna cu parintii, inteleg din postarile voastre

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai,

 

eu zic ca muai thai te ajuta mai bine la definitie, kendo e mai mult cu sabiile de lemn parca [:)]

 

 

Da, kendo e mai mult de echilibru si balance, cred ca ma atrage mai mult. Plus ca e si mai.... Imbracat:d

 

amandoua sunt cl clubul universitatii si nu m-as simti prea confortabil, cred, intr-o grupa de studenti necunoscuti si transpirati.

 

maaaaama ce sclifosita m-am facut. Oricum, ma duc la club sa vad, dar criteriul final va fi ora de antrenamente, eu am timp disponibil doar in anumite zile

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura , felicitari fetitelor! Ce dragute sunt acolo si cce concentrare se vede pe fata lor! Daca mie mi-a lipsit ceva din comunism, Cantarea Romaniei mi-a lipsit, vai ce ne mai distram, ce mai hahaiala era pe noi, excursii, bani dati pe prostiile pe care nu aveam altfel voie (aka poze cu Elvis si guma de mestecat  [:-)))] ).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, Bianca, fetita de aur!  [flo2]

 

Ce zi! Am plecat la Laxemburg, unul dintre castelele prea-fericitului cuplu Sisi&Franz unde ne-am dedat activitatilor nautice pe lacul din jurul cetatuiei. Foarte fain, cu lac si padure, soare orbitor, vant binefacator. Ne-am luat insa seama la niste nori negri ce tunau si fulgerau, tantarii atacau bezmetici, clar venea ploaia. Asta e, ne-am urcat in masina si ne-am priponit la Ikea :). Acolo am pierdut copilul (ati ghicit!) blond :D Ne-am felicitat insa ca am instaurat o regula de aur: ramai pe loc, venim noi si te gasim. Am gasit-o, dar cam tarziu am realizat ca nu e cu noi :))) Statea sarmanuca in mijocul drumului, nemiscata, cu nodul in gat si lacrimile jucandu-i in ochi :))

Acolo s-a dezlantuit potopul. Am inteles pe bune ce inseamna sa se rupa norii, si toata treaba se amplifica la infinit in geamurile de plexiglas din tavan. Cand il vad pe Forest ca se face alb ca varul. Lasase la fete in camera geamurile laaaarg deschise. In Viena e lege sa nu lasi geamurile deschise cand pleci de-acasa, din cauza vantoaselor violente, dar acu', la cum turna cu spume... ne imaginam casa toata sub ape... Fuga in masina, slalom pe autostrada prin valuri cu spume de la ploaia nebuna si intram triumfal in Viena sub curcubee succesive ca intre timp trecuse si potopul, iesise si soarele, casa era uscata si aerisita, sushi, maki si wasabi ne asteptau cuminti in frigider, langa berea pe care cu onor o beau acum cu voi si inchei cum am inceput:

Biencuta, ce pompoane fermecate ;)!

post-1306-0-98137800-1400950270_thumb.jpg

post-1306-0-23130500-1400950291_thumb.jpg

post-1306-0-73382700-1400950319_thumb.jpg

post-1306-0-57304800-1400950348_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce vesti bune!!! Laura, felicitari copilei. [flo2]  ce trasaturi de printesa are.....  [il]

 

 

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Rufus,  [flo2]  ptr tot ce ai spus despre adolescenta. 

 

doamna glimmer  [flo2]

 

 

am o intrebare, la cei mai priceputi ca mine. 

cum se numeste pe romaneste aparatul asta? 

 

http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/walker-heimsport-trainingsgeraet/162947020-230-18679?ref=search

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

karu, vreau o denumire autohotona romaneasca, chiar daca aparatul e de provenienta nemteasca sau ......  tot caut linkuri unde sa poci vedea cum se antreneaza o duduie cu corp perfect. da pana acuma n-am gasit..... cred ca nu caut bine.  [fri]

 

cand eram in Ro pe vremuri, erau reclame la teveu unde prezentau astfel de aparate.... cam asta caut eu.  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...