Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe Ghetar, cu speranta pentru ziua de maine!


Recommended Posts

Iar e concert in parcul de langa noi si aseara si in seara  asta concerteaza astia de la Arctic Monkeys, lume ca la balamuc, 40.000 persoane! ....si au o sonorizare de zici ca-s in spatele casei in gradina si imi concerteaza...si sunt cateva strazi distanta de la parc pana la noi!!! [alcool]...iar nu dorm!!    [smulgpar] ...am doar de vanat si melci,iar!!! [vraji]

 

 

ooooo, Arctic Monkeys, o duci bine! Si pe gratis la tine acasuca  [:-)))] . Eu il prefer pe solist insa in The Last Shadow Puppets:

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 533
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Karu, Iana seamana cu Nasparlia:)

 

Vezi ce sperante iti dau?

 

 

Zici tu? Ma onoreaza :) Dar si mai si, ma surprinde ca abia ce-am vazut Jeune&Jolie si n-am putut sa nu ma gandesc la tot ce-ati zis de adolescenti, la tot ce-mi amintesc de propria adolescenta. Viviana, ai vazut filmul? Iti recomand sa pui un pahar de whiskey intr-o seara cand Nasparlia doarme dusa si sa-l vezi. M-am gandit la tine fara sa fac paralele! A, da,  si pentru ca e frantuzesc :)

 

Si mai am bucuria mare, mare ca Winter sleep, film turcesc pe care abia il astept, a luat azi Palme d'or! Minunata cinematografie (si literatura!) au turcii, prietenii ghetarului :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata...ma pegatesc sa merg la sectia de vot.am net asa ca nai intru de acolo.o sa mai fie cutremur...aseara mi a facut sotul meu sandwich...dupa ce eu si fata ne am culcat....a terminat friptura si a pazit oalele pana ls au facut...ce mai nu mi a venit sa cred.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am o mare rugaminte...citisem ca exista ceva ca inlocuieste moldaminul,ceva care nu e injectabil.o amica de a mea are baiatul cu aslo 1200 la 1an de cand a avut scarlatina.e ingrozita ca va trebui tinp de 5ani sa-i faca moldamin.e dispusa sa plateasca numai sa vedem unde se gaseste.in romania nu e ...de fapt ce au recomandat medicii e RETARDPEN tot injectabil contine penicilina dar nici asta nu se gaseste in romania.Poate gaseste cineva in afara...poate exiista un substitut oral...va rog ajutati-ma.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi petrecem.

 

Nu am lasat-o pe mama sa faca nimic. Ieri am fost cu nashpa la supermarket  si am cumparat una, alta.

Acuma ma apuc de burek cu carnne, burek cu branza, icre, carnaciori si altele ce se fac rapid.

 

I-am cumparat mamei o geanta alba din piele superba - si-o dorea.

 

Soru-mea dn America i-a trimis un laptop si un parfum Cartier (deja le-am primit) asa ca ieri am petrecut niste vreo 2 ore sa ii pun software-ul pe picioare si sa-i  downloadez apps cu jocurile ce ii plac ei.

I-a pus ca parola: mamaenumai1 - si m-a distrat chestia asta.

 

Are cont de skype si mi-am trimis o invitatie de la ea.

Aseara am primit invitatia, pe laptopul meu si mi-am zis: "cine mama ma-sii e perssoana asta? Nici macar nu-mi spune daca-i barbat sau femeie? Decline cu ea" [:-)))] .

 

Aha, sa va mai zic ce am facut. Mi s-a stricat telefonul meu Nokia cel simpatic si vechi. Asa ca de gura fii-mii mi-am luat un smartphone. [pk]  - cel mai ieftin si cel mai chinezesco-romanesc get-beget smartphone de 300 lei si garantie extinsa pentru 3 ani, de 50 lei care imi garanteraza ca daca se strica imi da banii inapoi sau altul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu melcii: nu stiti nimic! Astia de gradina sunt foarte buni la gust. Se aduna si se pun intr-un borcan mare cu apa rece. Cum ar veni la inecat.  Acolo se tin 24 ore. In apa aia ei ies  din cochilie si ceea ce e si mai important isi lasa excrementele.

 

Apoi se gatesc.

 

Eu m-am oprit la apoi. Cand am vazut apa aia plina de excremente subtiri , marunte si negre ce pluteau mai mult sau mai putin mi s-a cam facut scarba si am aruncat borcanul cu totul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada, bafta la votare, fii cu ochii pe cine trebuie, nu-i lasa sa faca ce nu trebuie!  [poc]

Viviana, petrecere frumoasa! La multi ani mamei tale! 

Karula, frumoasa excursia de ieri, la castelul acela. Stiu ca Sissy este un simbol in Austria cu parul ei lung de tot  [:)]. Eu am vazut si filmul (cu Rommy Schneider), mi-a placut tare mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica iti dai seama ca stau cu ochii ca pe butelie pe ei.momentan au venit cam 47 de persoane in 3ore.majoritatea varsta a treia si nostalgici .ei trece timpu'usor ca am net.dar mi-e cam somn.eva a visat urat asta noapte si m a trezit de doua ori.insa e bine.azi e respinsabil cu ea tac'su.dar a invatat lectia de la mine...se duc la cumparaturi apoi la restaurant si la circ.sper sa se distreze.azi o sa bantui cat ma tine telefonul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea sa ma duc la vot, da' n-am cu cine vota.

Serios, cand le fac moacele pe lista aia, mi se par o adunatura de lichele. Toti, de la un capat la altul [fri]

 

Viviana, la multi ani mamei [flo2] In sfarsit un cutremur pe care eu nu l-am simtit - cel de ieri [:D]

 

Ma surprinde cum vorbiti unii despre adolescenti ca si cum ar fi niste extraterestri. Si eu care ma gandeam ca toti am fost [biz] [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...