Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pe Ghetar, cu speranta pentru ziua de maine!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 533
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

serialbastre, bafta la concurs.  [flo2]

 

roxana, unde ai fost pana la urma? la Patric sau la Eva? sau te-ai multiplicat? 

 

mado, astazi am intrebat si eu la o farmacie, fara reteta nu se elibereaza antibiotic la noi. bine, asta stiam deja. 

 

 

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

 

s-a mai intamplat ceva in urma metabolicei-balance, a inceput sa-mi placa la bucatarie. nu in fiecare zi.... cred ca e de rau asta.  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, ce ma bucur ca iti merge asa bine cura asta! Ai toata admiratia mea! Si sustinerea. Si invidia, dar pe asta o inabus in adancul fiintei mele perfect altruiste si generoase :))))

 

Ia uite-o si pe Roxana! Ce de picioare ai si tu, mamica.... Si ce de ochi au copiii aia ai tai :))

 

Da, Seri, s-a aranjat treaba la fix si o sa iesi si profesoara anului cu salariu de merit ;), si o sa ia si copila locul 1 la dans (ca ai vazut prietena ei, Bianca, ce medalie are la gat) si o sa fie si cea mai petrecere cea! Ia sa vezi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poze de la veliere: https://picasaweb.google.com/113100988744903196802/Mai2014?authkey=Gv1sRgCIK3z4PZ6PfDQg&feat=directlink

 

A participat si velierul Sedov, cel mai mare si mai vechi velier/ nava-scoala. Construit in 1921 de nemti la Kiel. Mai mult ca un distrugator arata :).

 

Ce veliere....eu am vazut doi ochisori verzzzzzi.... La piticoata nu vazui, tot verzi ii are si ea? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici se accepta si retetele scanate; trebuie sa completezi un formular insa, cu multe detalii; i-am luat eu unei prietene un medicament pt mama ei, de la o farmacie de aici online, dupa ce le-am trimis reteta scanata si formularul, mi-au trimis medicamentul. Nu stiu insa cum e la vecini  [:)]

Si aici nu exista, se importa respectiva penicilina. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa, nu am  apucat sa citesc dela pagina 40 incoace.

Mai intai o felicit pe Laura pentru locul I si ii spun ca pozele sunt grozave.

 

Apoi va multumesc pentru urarile catre mama mea - i le-am citit pe fiecare in parte si i-au  placut foarte  mult. Va multumeste din inimma.

 

Aseara mi s-a umflat  o  masea. Eu never de never  nu am avut falca umflata. De ce sa nu recunosc ca m-a si  durut si nu am  dormit toata noaptea.

Azi la ora 9 sprijineam usa stomatologului.. M-a curatat mi-a dat augmentin si ketonal si astept acuma sa ma si dezumflu.

 

Intre timp am facut si radiografie si am discutat ce avem de facut pe mai departe.

Din pacate radacina molarilor aia cazuti e de nefolosit, asa ca am optat pentru extractie si punte. 

O sa am 2 coroane portelan, o punte de 5 portelanuri, niste extractii, niste carii, niste obturatii de canal. Toate sus. 

Jos sunt perfecta.

Toata distractia 5700 lei adica vreo 1300 Euro.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...