Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pe Ghetar, cu speranta pentru ziua de maine!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 533
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu am patit-o cu un dinte, cand eram mica. Mi-a dat fratelo una peste gura (involuntar), de mi-a rupt unul dintre dintii de jos, din mijloc; dar e destul de putin rupt, asa ca nu a fost nevoie de dentist; e ca un v mic; se vede doar daca te uiti ft atent. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara, ghețar, și mulțumesc pentru primire!

 

Eu sunt cu cotele apelor Dunării [:D]: ieri am fost la Giurgiu și apa mai avea cam jumătate de metru până la malul nostru (ceva mai mult până la malul bulgăresc, că ei au malul mai sus și consolidat).

 

La mulți ani, Elyda [s] !

 

Yagmur, Turbo e așa de dulce... Sper să reparați problema repede și să nu aibă urmări.

 

Viv, JG, îmi pare rău pentru pisicuțe.Nici eu nu mă vedeam atașându-mă de o pisică, dar am pățit-o și eu. E motanul prietenului meu și e foarte simpatic și expresiv, doar că nu vorbește, în rest face de toate  [:)].

 

Rox, cred că o să fie tare fain la serbare. 

 

Micky, felicitări pentru bebe!

 

A, dacă tot e capitolul cu lucruri bune, azi mi-am adus singură acasă mașina din service. Și am bagat-o și în garaj (emoticon care răsuflă ușurat). M-a enervat un nene nebun cu o dubă la ieșirea de pe autostradă, că s-a băgat în fundul meu și voia chiar să mă depășească și să-mi taie fața pe banda de ieșire, unde în capăt aveam o curbă în ac de păr, după ce eu am semnalizat și m-am încadrat regulamentar. Mă rog, nu s-a întâmplat nimic, dar m-a enervat rău.

 

Mă duc să mai dau cu sapa pe ogoarele muncii, că mai am ceva de lucru.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tonifiant, energizant, plin de voie buna si speranta ca de obicei e ghetarul acesta! 

 

la multi ani pentru toti de azi si la multi ani si pentru cei pe care i-am pierdut, la multi ani, multi si fericiti!!

 

midlle name-ul fiica-mii e elena, e numele ales de tata-su, primul nume e ales de frate-su eu doar am copt-o [:)]  si o numesc in fel si chip .  pe numele din certificat o strig de fiecare data cand e groasa....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michellino, pot sa-ti zic aici ca sunt de acord total cu Aqai (adevarul e ca e si iluminata fata asta :P) si ca la subiectul respectiv ar fi bine sa te opresti, avand in vedere ca e cel mai "de-a surda" subiect posibil pe un forum? Intrebai daca noi vrem sa pleci. Eu nu vreau sa pleci nicaieri. N-am participat la discutia aia, dar simt nevoia sa-ti raspund  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...