Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pe Ghetar, cu speranta pentru ziua de maine!


Recommended Posts

In alta ordine cica baiatul are seara dansanta la scoala pt clasele 5-7. Bineinteles ca el e in cea mai mica. Il las nu il las? [fri] Pandesc prin tufe? Are fi avut inotul in seara aia tot ma chinui sa gasesc motiv sa nu il las. Nu mai zic ca el deja si-a luat belet [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 533
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hahahaha ...Katy, chapeau Soro ...uite cine citeste cu atentie si apoi masoara si cu rigla. V-am prins ca nu sunteti atente la putzele mele si sunt ranita in sentimente.

Da Soro, 9' am vrut sa scriu, dar se pare ca ma gandeam la 19. Asa imi trebuie daca nu o las pe Michellina sa citeasca. Ea sigur, sigur ar fi "simtit" ca gresesc undeva.

 

Si Aqai, tu ce o dai la intors acum, ca Meseriasul merge si la Intelectuali ...sanchi ! Vrei sa cazi in picioare, sa nu iti ruinezi reputatia.

 

 

Dear, imi place sa imi imaginez ca in timpul liber.... Citeste:D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, data viitoare cand ai musafiri fa-le un quiche Lorraine, care e f f simplu de facut si de effect... iei pastry congelat, faci o umplutura de oua+ bacon perpelit nitel+ niste cascaval+ cream, torni si bagi la cuptor. Servesti cu salata si o sa fie wow, garantat. Te dai mare si ca gatesti a la Julia Child.

 

Mai fata mea are febra de 3 zile, fara niciun symptom, acum vad ca I-a aparut o buba la gura, poate fi de la febra, poate sa si erupa altceva, atunci sa ma vezi, ca daca va vine sa credeti am nevoie sa mearga la scoala sa-mi rezolv treburile dimineata :(

 

9 inches este masura potrivita... la tavi de brownies sau de tarte, eu cred ca m-as speria sa vad asa ceva la un tip. Nu stiu daca v-am zis vreodata ca frati-miu mai mic are o chestie absolut uriasa (e si f inalt) si cand ma gandesc ca pana acum a avut numai relatii serioase si toate au fost virgine, saracele de ele :)) si inclusive ca o fosta de-a lui mi-a zis ca... dupa cativa ani stie ca nu va mai gasi alta la fel lol.

 

Deci ce naiba ma fac eu azi, ca trebuie sa merg la un spital sa-mi iau adeverinta de practica de-acolo, ce ma fac, ce ma fac? of.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...