Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 683
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu știu de la ce a fost, dar sigur ieșise odata cu pişulucul...Azi n-a avut și nu îl duc la dr ca o zice ca-s nebună...am sunat ieri la peditel si cam asta a fost reacția. ..adică mi s-a explicat în mod discret că nu auziseră de așa ceva. ..dar dacă mai apare voi păstra scutecul și îl duc să îl vadă.

poate era de la substantele din pampers. noi am trecut la scutece puffies, nu au verzitura la mijloc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida, slabesc inelele si il pun in pozitia clasica, cradle , la titi opusa inelelor, sta ca intr=un hamac. Daca vreau sa il pun la titi cu inele, il dau jos din sling.

Mai merge slabite inelele si sarit pe loc pana aluneca mai jos bebe si ii dai titi la verticala.

 

Eu am tate mici, cupa B.

 

Azi mi-am comandat si wraptie mic.

 

Noi o luam de la capat cu ochiul. Am terminat antibioticul de 1 sapt si iara a inceput cu secretia galbena.

Cine mai avea prob cu canal infundat? e oare posibil sa fie secretie galbena doar de la canal? sau automat are si bacterie? Lunea trecuta i-a iesit negativa analiza, dar de 2 zile are iara secretia. Din cauza asta, tot amanam si vaccinul

noi am avut problema la ochi

cand a facut prima data la 2 saptamani, l-am dus la oftalmolog care mi-a dat picaturi. binenteles ca nu i-a trecut. apoi la controlul de la 1 luna am fost la pediatru care mi-a zis ca nu trebuia sa ii pun picaturile alea ca este doar canalul infundat :( si de atunci, pana la 2 luni, i-am facut masaj f des, de cate ori l-am prins si l-am curatat cu ser si servetele iridium. acum a trecut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce fugiti de Pampers? Mie imi plac alea pe verde. Pe alb am incercat prima data si nu imi pleaceau cum miros si cum se prindeau de curulet cand facea kk. Cu astea verzi mi se pare super. Am mai incercat de la DM, de la Lidl, Huggies. Toate mi se pareau mai mari si mai grosolane si parca nici nu absorbeau la fel de repede. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...