Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 683
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vio, sper sa fiti bine, sa nu fie nimic grav.

 

A mea mandra adoarme leganata pe genunchi..are deja 2 ore de cand e treaza, era si vremea...pe fundal ascultam europa fm... Aaaa, si a mea cand e maraita, haraita la san, si lasa sfarcul si apoi il cauta...zici ca mananca cucuruz :))) asa merge cu gurita dintr o parte in alta.

 

Daca adoarme bine, promit sa ii fac curat la hainute (am pus deja deoparte ce nu mai purtam, si e cam gol dulapul ei, tre sa aduc alea mai marisoare, sa spal ce nu e spalat)... dar numai daca doarme...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-a fost agitata ieri dupa vaccin? Aris parca a fost curentat toata ziua respectiva. Si artagos.

a mea a urlat rau la vaccin dar dupa parca era mai cuminte-a adormit la 5 min dupa vaccin.Azi noapte a adormit normal nici mai mult nici mai putin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mes, eu am tot timpul. si mie bebe mi le scoate. am si nedureroase, si dureroase, si din alea care s-au inflamat si aveam pielea rosie (pe astea am pus varza), si perla de lapte am avut. toate au trecut cu copilul pus la san, de mai multe ori, si masate in directia sfarcului, in timpul suptului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...