Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 6


Recommended Posts

Ma asteptam sa manance mai mult daca era puseu. Al meu parca mananca mai putin. As crede ca e de la caldura, dar noaptea doarme bustean, chiar daca la el in camera sunt 26-27 grade. Sper totusi sa fie puseu pt ca asta trece. Daca e de la caldura...m-am dus...nici nu a inceput canicula.

si la mine, la ultima plimbare cu caruciorul a plans. o luam in brate tacea. am interpretat ca ii era cald si o incalzea la spate si mai tare carutul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 683
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

reapare in momentul cand intri in contact cu el (consum de alimente contaminate, maini/suprafete contaminate, legume nespalate, etc). avem si tulpini Ecoli care ne populeaza intestinul gros, dar acelea, in general, sunt nepatogene. tulpina care a avut-o Z nu este dintre cele ce populeaza in mod normal intestinul. stai linistita, va fi bine, daca tratamentul e corect si e bine hidratat [pup]

...cel putin, asa imi spune mie bunica google [pk]

mersi mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] [:-)))] [:-)))]cam cate kilograme crezi ca ar trebui sa mancam pe zi?!!! [batcap][smulgpar]

Vorba Ginei, cu polonicul. Si cu ocazia asta impuscam doi iepuri. Ne facem niste silfide bune de pus in rama si n-o sa putem cita cuvant cu cuvant din enciclopedia britanica, dupa ce o citim in diagonala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost la restaurant sa vorbim de botez.

E dragutza si intima mansarda de la Sinaia, merci maddutz de recomandare. [pup]

Am iesit des acolo, dar n-am fost niciodata in mansarda. Au si o camaruta unde pot sa-l hranesc/schimb. Sper sa nu murim de cald pe 5 iulie.. Mai ramane sa slabesc si sa-mi gasesc o rochita draguta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina cred ca e prea mica s-o dezveti de degetel;

Mary, mi-e ciuda ca Mihai nu a facut asa ............ de ce ea si-a descoperit degetul? [smulgpar]

Stiu ca exista metode mai "dure", gen ardei iute (nu m-ar lasa inima sa-l folosesc), dar si metode mai blande, desi unele functioneaza acum, cat sunt mici, cum ar fi manusi. Ma gandesc eu ca ar functiona, dar ..... tare ma tem ca grasul meu ar savura si manusa [bib]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost la restaurant sa vorbim de botez.E dragutza si intima mansarda de la Sinaia, merci maddutz de recomandare. [pup]Am iesit des acolo, dar n-am fost niciodata in mansarda. Au si o camaruta unde pot sa-l hranesc/schimb. Sper sa nu murim de cald pe 5 iulie.. Mai ramane sa slabesc si sa-mi gasesc o rochita draguta.

Ia lecitina :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, sa va ajute DD sa ajungeti cu bine acasa [pup]
 

 

sa-mi zici si mie cand gasesti solutia!

eu tot incerc sa-i indop suzeta in gurita dar o scuipa....scarbita! degetul e asa delicios... [alcool]

 

Eu am renuntat de mult la suzeta ( [:-)))] [:-)))] [:-)))] , adica am renuntat sa o invat cu suzeta)

Normal ca degeteul este o bunaciune pe langa cauciucul ala insipid [bib]

P.S.: sa-ti traiasca bunica G. [pk] [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...