Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 6


Recommended Posts

Poca cum merge cu exercitiile? Le mai faci? Se cunoaste?

Sim prajutura e fenomenala rece!!!! Drum bun!!!!

Fac, dar nu prea se vede...cel puțin nu la burtă, unde e cel mai rău. Dar bănuiesc că am chestia asta (ceea ce ar însemna să schimb exercițiile, ceea ce nu am făcut încă): http://en.m.wikipedia.org/wiki/Diastasis_recti (ignoră poza oribilă de la început).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 683
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara,

Hop si noi in miez de noapte. Copchilul imi doarme de la 10 si eu ma "distrez" noaptea. Am curatat bucataria ca deja aveam musculite :-s

Si am facut prajitura imposibila, am gresit cantitati, la fulgi de cocos, am pus f mult, dar tot a iesit. Si eu super buna. Problema cu ea este ca nu te poti opri din mancat :))

PS; si eu am pus zahar putin, cam un sfert de cana, e buna rau, ca mie nu imi place f dulce.

 

Azi am vazut si eu cate acte trebuie pt indemnizatie pft.

 

Oare are ceva daca dormim cu geamul deschis pe sus? sunt 26.5 g in camera si 65 umiditate :-s

 

Sim, drum bun!! Sa ajungeti cu bine si bebe sa fie cuminte.

Andika: incet, incet, va reveniti voi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex,andika-stiu ca e subfebrilitate...dar asta e dupa nurofen....daca nu primea nimic oare cat sde ridica? Daca era ziua nu i dadeam nimic dar asa noaptea.....si azinoapte la 1 ne am culcat si la 3 cand pun mana ardea ca de 39....i o masor si svea 37.7....ciudat...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! M-am trezit super odihnita. Nu-mi vine sa cred! Baiatul meu de vreo 5-6 zile se culca la 9-10 si se trezeste la 5-6. Si-a scos singur 2 mese de noapte din senin. Bucuria de noapte a venit in acelsi timp cu chinul din timpul zilei cand nu mai vrea deloc in carut. Nu stiu daca sa plang sau sa ma bucur....

 

Sim, drum bun! Sa ajungeti cu bine si cu Andrei cumintel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, mamici...top si eu.

 

Andika si Baby, trebuie sa va laud flacaii, sunt superbi. Sa va bucurati de ei.

 

Maddutz, cate kg ai de te tot vaiti? Eu cand am ramas insarcinata aveam vreo 71-72 la 1.64 (cca), inainte de avort ajunsesem la 81, iar acum 2 saptamani la 84.5. Din pacate nu s-au dus odata cu sarcina, ci au crescut...Am fost la nutritionist si in prima saptamana (fara dieta, doar notand ce am mancat, desi am bagat dulciuri la greu) slabisem 1.5 kg. Vineri ma duc iar si nu mai vreau sa ma cantaresc acasa ca sa nu fiu dezamagita de rezultatele slabe. Din pacate nu prea mai am cu ce sa ma imbrac, am vreo 2-3 fuste pe care le rotesc pt ca nu vreau sa raman la greutatea asta. Obiectivul meu este 59 :)))

 

Sim, sa ajungeti cu bine acasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...