Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 683
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Baby. eu am 33 kg de grasime (din masuratori) si trebuie sa ajung la 15kg...adica vreo 18 doar grasime trebuie sa dau jos, iar vreo 5 din restul corpului (apa, reducere masa musculara)..adica 18+5=23kg, 84-23 = 61 kg...abia astept :)

Easy, am incercat sa nu comentez legat de diete/slabit, dar nu pot aici. Imi pare rau!

 

Din masa musculara nu ar trebui never, ever sa dai jos. Toata lumea, printre care si eu, ma chinui de ani de zile cu sala si dieta sa pun cateva grame de muschi. Muschii cresc rata metabolismului, adica mananci mult si nu te ingrasi. Cand printr-o diete se reduce masa musculara inseamna ca dieta e proasta.

 

Din ce povestesti mie imi suna a kilostop... Sper sa ma insel... Uf....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, nu imi spune mie, sunt mare cu totul, am fata ca o luna plina, parul incepe sa capete si el si mai mult volum (trebuie sa gasesc o tunsoare care sa subtieze) sani, burta, picioare, totul e la maxim. 84 a fost maximul inregistrat (cred ca am avut mai mult dar cu o saptamana inainte de prima sedinta la nutri am mancat mai mult salate)...ce sa mai.

 

Am renuntat la psiholog, dar am auzit ca pentru obezi se deconteaza de la 01.06 :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cocho, nu te inseli, e kilostop....eu am muschi cat China de mari (nelucrati bineinteles - mai ales la picioare), nu ma deranjeaza sa arat si eu mai silfida....deci dau cu placere....din toate partile....vreau sa arat ca Andreea Raicu, zum Beispiel :)) nu imi trebuie sa arat ca Serena Williams, care e plina de muschi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa Baby, ce declara?

 

Si asta este rochita pt botez ( e din ceva material subtirel, ca o catifea raiata...dar subtire). Nu mai stiu cine intreba cat de mari/mici laum hainutele de botez...eu am luat rochita luni, si acum duminica avem botezul...nu cred ca o sa creasca atat incat sa nu mai incapa...si plus de asta, rochitele mi se par destul de permisive ca si marime...

Eu eram, ms! :)

Imi place rochitica voastra. Si eu vreau tot ceva cu maneca lunga, din ve am vazut pe aici prim magazine si pe net, astia parca sunt nebuni cu bretelutze si rochite acurte de zici ca-s de vacanta la mare... Am gasit vreo 2 cu maneca lunga, dar nu chiar ce imi doresc. Sa vedem.

Cat despre marimi, ai tu dreptate, ca nu o iau pentru peste un an :))) dae daca o comand pe net e mai complicat. O sa mai caut, sper sa nu ajung in ziua botezului fara haine la kupil :)))

Plus ca nici pt mine nu am inca nimic. M-oi duce eu in blugi ai tricou, hi hi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cocho, nu te inseli, e kilostop....eu am muschi cat China de mari (nelucrati bineinteles - mai ales la picioare), nu ma deranjeaza sa arat si eu mai silfida....deci dau cu placere....din toate partile....vreau sa arat ca Andreea Raicu, zum Beispiel :)) nu imi trebuie sa arat ca Serena Williams, care e plina de muschi.

Oof, dragilor, parca mai conteaza dintre cele 2 :)) numa burta grasa sa n-am, in rest, m-oi obisnui eu si cu celulita si cu pielea de pe bratze lasata (desi de cand o car pe mica s-au mai tonifiat).. Muschi e drept ca nu prea am avut niciodata, deci aici ar fi buna, totusi, Serena drept idol :)

Acu' io mai am o grija, sa nu mi se transforme sanii in sosete. Deci pt mine burta si sanii, in rest, dumnezeu cu mila :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...