Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 683
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina-bravos ....as fi.mers si.eu.la.plimbare....:)

 

Yanisor tot cu temp ridicata..37.8 si cam somnoros...aseara a avut niste scaune cu mucus...de dimii unul iar...dar n au mai fost apoase.....am facut sambata niste branzoaice si am.mancat si.eu...dupa o luna de pauza fara lactate....or fi de la.branza aia....ori de.la vaccin.......nici eu nu mai stiu....

 

Fetelor, de.la.alaptat pierdem calorii...sigur sigur...nu se vede ca probabil papam mai.mult...la.mine sigur e asta...eu inainte de sarcina 79...inainye de nastere 88-89....dupa nastere am slabit mult de la.stres in primele sapt.si cand m am mai linistit si mai luasem in gr.aveam 82 ...acum 83.......eu daca nu mananc nu am lapte....am timp de slabit cand incep jobul....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, bravo că îți faci câte puțin timp și pentru tine, altfel o iei razna :) Sa-ți porţi sănătoasă geanta! Eu nu mi-am găsit ieri sandale :( Adevărul e că nici nu știu ce caut, nici nu m-am hotărât dacă vreau cu toc sau fără sau platformă.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, cu drag te-as fi luat si pe tine, nu am stiut :)

 

Poca, sarumana. Drumul asta a trebuit sa-l fac pentru banca, altfel............. mi-era asa lehamite sa ma urnesc de dimineata............. cred ca si de la tonele astea in plus si lipsa conditiei fizice [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine alaptatul slabeste clar.

1,73 inaltime, plecat de la 53, nascut la 68, acum am 56 kg. Nu fac nici o cura si mananc lucruri pe care nu le-as fi bagat in gura inainte (cioco, inghetata, halva, prajeli). Lumea isi face cruci cand ma vede ca eu eram tare orthorexica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

easy, asa am spert si eu ca o sa slabesc alaptand, dar am o foame de lup. Mananc mai mult ca sotul.

 

socata are ceva alcool d ela procesul de fermentatie, dar cantitatea e neglijabila

Neglijabila, ne-neglijabila, eu m.am ametit de la ea. Daca beam tot paharul cred ca incepeam sa rad ca proasta :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Incepe sa mi se urasca de all things baby.... Nu ma intelegeti gresit, il ador si acum scriu cu el adormit pe mine cand as putea sa-l pun jos, da-l tin de drag. Da vad baby stuff peste tot. Este un afis jos cu sedinta de bloc si m-am intors din drum sa vad mai bine cum saracie au astia pe ordinea de zi diversificare...cand colo scria evident diverse :).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, ce-i boldog nevnapot?

 cred ca onomastica fericita! ...asa spune bunica google translate [soricel] 

se potriveste in context? oricum, ne va lamuri andika...

 

 

bujor, a fost tare aia cu deversificarea!  [:-)))]

stai linistita, ca nu esti singura... [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine alaptarea nu slabeste, bine ca nici nu produc eu prea mult lapte. La mine slabeste stresul. 1.73 , 57-58(55-56 inainte de sarcina) de kg. Adevarul ca nici nu prea mananc. Ma asteptam sa slabesc si mai mult. Hmm...

 

Easy, am pus poze pe fb. O sa mai pun cand am timp mai mult pentru ca trebuie sa le tai. Azi tot m-am chinuit sa-l adorm pe asta micu'. De la 11 a dormit doar 2 sedinte de cate 20 de minute dar si alea cu planset.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...