Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 6


Recommended Posts

Doamne Andika, dupa ce ca m-au pus sa merg cu burta-n maini la 4 zile sa declar copilul, acuma imi fac si ancheta sociala??? Si daca esti casatorita, sotu' e de acord din oficiu sa iei tu indemnizatia, daca nu, trebuie intrebat? Logica statului....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 683
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Doamne, cate hainute i-au ramas mici............. nu-mi vine sa cred [batcap] , parca ieri eram [gravired] si abia ma miscam.

 

Si mie mi se pare cam ciudata "ancheta asta sociala", la fel si faptul ca pe tine, Julia, te-au pus sa declari ca poate lua sotul alocatia. Nu sunt sanatosi la cap .......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ms, Poca! Da, e o idee f buna, mai ales ca e si cald. Se poate sa se fi trezit si de caldura, caci am bagat-o imbracata cum sta pe paturica, deci gros. Plus ca mai tin si eu de cald, ca am rezerve :))

Eu în martie il purtam îmbrăcat cu body cu mânecă lungă plus bluză, ciorăpei si pantalonași de bumbac. După ce s-a mai încălzit am scos bluza, apoi am trecut la mâneci scurte și de când e cald e doar în body cu mânecă scurtă și picioareleg goale, fără ciorăpei. De fapt acum am trecut la sling de in, că în wrap ne era prea cald. Acum nu știu cât e de cald la voi, dar în mod sigur trebuie îmbrăcat mult mai subțire decât în cărucior pentru că se încălzește de la tine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, da de ce te-ai dus la 4 zile ca aveai timp 15?

din exces de zel :D m-a enervat chestia in sine. Ideea e buna ca si mama sa fie de acord sa declare copilul pe numele unui barbat, dar puteau sa gaseasca alte modalitati, de ex la maternitate cum era inainte, nu sa ma puna sa stau pe la cozi

whatever....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...