Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 683
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

vio, dar iti vin acasa, si trebuie sa fiti acasa amandoi. si zice ca trebuie sa vada conditiile in care traieste copilul. am si intrebat-o pe una din ele ca daca is conditiile proaste nu-mi dau banii sau ce? zicea ca si ea crede ca e o prostie, dar asta e legea.

si azi m-au sunat ca e gata hartagoria, sa ma duc s-o iau si sa o bag in dosarul pe care-l depun altundeva. mnah...asta e.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

arrya, nu te mai bate bebe, nu se mai agita la san? cum ai reusit? pediatra m-a pus sa-i promit ca dupa ce se vindeca Z, incerc 3 zile la rand fara biberon. ca e pacat ce fac, cu mulsul si sterilizatul si toate cele, si pericol de lighioane ca asta va exista daca nu-i dau din san direct. mi-e groaza de cum vor fi alea 3 zile, dar vreau sa incerc. poate ne iese.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika-asta am zis si eu..incearca si vei reusi! Baiatul meu cel mare dupa mai multe episoade de enterocolita, plus antibioticele de rigoare....de la 10 luni a refuzat lp pana cand a inceput sa manance cacao cu lapte si cereale...destul de mare...cred ca 4-5 ani...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, am dat declaratie si pt stimulentul de reinsertie. Chiar daca eu n.am lucrat in ultimul an, a putut lua sotul. Ce? Eu n.am platit taxe si impozite de mai ramaneam cu bani de paine din salariu? Las' sa beneficiez si eu (copilul) din banii statului.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

El a fost alaptat 2 luni jumatate...apoi am aplecat urechea la babisme ca nu am lapye suficient ca plangea la san....fetita la fel....de la incepit...urla

 

Nu plangea....acum banuiesc ca era gresesla de atasare si ei fometosi....dar deh...nu eram informata ca acum....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...