Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 6


Recommended Posts

Arrya, vreau sa te felucit pt laptic de cand ai fost la intalnirea cu mamicile in parc. Bravo! Deci se poate cu perseverenta.

Si sotul meu a trebuit sa aia chestia aia de la casa de pensii, dar pt ca el este cel care ia banii de la stat.

 

Baby, stimulentul de reinsertie il poti lua oricand incepand, dar dupa perioada de lauzie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 683
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Stimulentul de insertie este suma de bani pe care statul o acorda parintilor care se afla in concediu de crestere a copilului pentru a-i stimula pe acestia sa se intoarca in campul muncii mai devreme.

OUG nr. 111/2010 stabileste, totodata, ca de stimulent beneficiaza oricare dintre parintii firesti ai copilului, persoanele care au adoptat copilul, cele carora li s-a incredintat copilul in vederea adoptiei sau care au copilul in plasament ori in plasament in regim de urgenta, precum si persoana care a fost numita tutore.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele!

Eu nu stiu ce ma mai fac cu Sara. Nu vrea sa doarma deloc ziua si urla de oboseala. Adoarme numai afara si nici asa intotdeauna. Trebuie sa stau toata ziua sa ne leganam, plimbam, jucam, sa taca. Noroc ca seara pica lesinata de tot. Aseara a adormit la 22 si s-a trezit la 8. In cel mai rau caz se mai trezeste pt o repriza de papa pe la 4-5.

Dar ziua e teroare. Acum a papat, s-a jucat cu mine si iar urla de imi zdruncina toti creierii. Daca o iau in brate tace, dar nu mai pot de spate. Ce sa ii mai fac?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No stai ca am priceput. Cred :))). Vai de neuronul meu, rau am ajuns :)))

De la dieta [:-)))]

 

Of, Deea......... eu chiar nu stiu ce sfat sa-ti dau, nu am deloc experienta cu bebei plangaciosi, pot doar sa-mi dau cu presupusul [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...