Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

PSD câștigă glorios!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 112
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Un comentator care a înţeles şi sintetizează foarte sugestiv, după părerea mea, ce opţiuni de vot are majoritatea românilor:

 

 

"Să-şi închipuie [...] că colega domniei sale [...] i-ar oferi fetiţei de fiecare dată opţiunea de a alege tricoul cu care să se îmbrace arătându-i dimineaţa două umeraşe goale."

  Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai frate,mi-e greata.

 

La sectia mea din 1465 de votanti pe liste,semnaturi deci voturi in urma au fost 328 din care 11 nule.Deci 317 valabil exprimate.

 

90 psd-ul...51Pnl...restu` distribuite oarecum uniform.

 

Daca ar fi venit multi tineri la vot ar fi putut schimba naibii ceva.

Au venit pe numaratelea ca eu numaram cati tineri si btrani intra...au venit cam 70 de persoane tinere,in rest batrani.Sa nu-i mai aud ca or sa moara de foame.S-au dus ca turma votand PSD-ul...cum sa zic li se citea pe fata.Atat de mult ma bucuram cand vedeAM familii cu puisori mici sau mai mari...si,chiar daca o sa-mi zica cineva ca-s rea,cand vedeam pe aiailati tarsindu-si papucii stiam,simteam le scria pe fata ce votau.Am mai remarcat ceva.In buletinle celor care au vrut psd-ul..stampila era aplicata corect,fix,cu grija.In restul era pusa ba pre a tare ca se imprima cerneala peste tot,ba prea sters..si tot asa.

Concluzia?Neprezentarea la vot a condus spre hitleristii astia,ca altfel nu pot sa le zic.Hitleristii care au facut campania agresiva si scarboasa.Stiu eu ce spun,stiu exact.

 

Sa nu mai aud mosnegii(ca astia au venit de la slujba irect la vot)ca nu au cu ce trai.Sa nu mai aud de asta.Isi merita soarta poporul asta.Nu spun ca pe listele PNL era altii...nu.Nu neaparat astia...dar altceva...macar altceva...destul cat sa nu-i imbogateasca pe nevasta lu` Ponta ..etc,etc....preferam pe nebunul de Vadim.Pana si pe DD.Orice numai sa nu vad fata satisfacuta a lui Ponta,sau fata aleia care a fost in comisie din partea PSD.mI-E SILA,TREBUIE FACUT CEVA SA NU MAI IASA ASTIA.

 

Oameni buni ,votati,orice numai sa-i scoatem pe astia sa scatem tara asta din ciuma rosie.Ponta presedinte,niciodata.Bai jur ca-l votez pe oricare altul nu pe asta/Asta trebuie sa facem toti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi se pare asa de rau... cum as fi fost tentata sa zic la prima vedere

 

Mediafax: 11 femei din totalul de 32 de parlamentari pe care românii i-au votat pe 25 mai vor reprezenta România în Parlamentul European: PSD - 6, PNL-ul 4 și PDL - Monica Macovei.

 

hai ca ajung sa ma citez... [batcap]

m-am prins intre timp...ca e vorba  (in cele mai multe cazuri) despre sotii

:)

in fine...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...