Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cat de creepy poate fi?


Recommended Posts

Poate fi reincarnare?????//

 

Ca sa te reincarnezi ar trebui sa mori inainte, nu? Asta ar insemna ca nu poti trai simultan cu "sosia".

 

On topic: si mie mi-a spus o colega care venea din UK ca in avion a vazut o tipa care-mi semana izbitor, daca n-ar fi vorbit cu mine la tel inainte de imbarcare sa stie ca sunt in Bucuresti s-ar fi dus la ea sa o intrebe de vorba.

Imi spunea ca arata aproape identic: inaltime, tinuta, conformatie, tunsoare, culoarea parului,ochilor...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mie-mi place sa colind prin magazine de antichitati si sa cumpar daca ceva imi atrage atentia.

Si o data am plecat cu barbata-miu cu o verisoara de-a lui si cu prietenul ei.

Colindand prin magazin, ea la un moment dat s-a oprit langa un teanc de albume de fotografii, l-a luat pe cel de deasupra si a inceput sa-l rasfoiasca.

Dupa cateva pagini zice "ia uite la fata asta ce seamana cu mine". 

[fal]

Am ramas traznita aceiasi ochi, trasaturi, barbie, cam de aceeasi varsta, imbracata cu haine de pe la 1800.

Ce curios, nascuta pe alt continent sa-si gaseasca o sosie aici:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa te reincarnezi ar trebui sa mori inainte, nu? Asta ar insemna ca nu poti trai simultan cu "sosia".

 

On topic: si mie mi-a spus o colega care venea din UK ca in avion a vazut o tipa care-mi semana izbitor, daca n-ar fi vorbit cu mine la tel inainte de imbarcare sa stie ca sunt in Bucuresti s-ar fi dus la ea sa o intrebe de vorba.

Imi spunea ca arata aproape identic: inaltime, tinuta, conformatie, tunsoare, culoarea parului,ochilor...

 

ce frumos!!!

 

cand intelegi asta intelegi aproape orice. pentru mine a fi intelept  inseamna sa intelegi ca da este egal cu nu. nu ma consider o inteleapta, ma rog pentru asta in fiecare zi! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la subiectul asta vreau sa imi cer scuze in fata celor care s-au simtiti raniti de mine la un alt subiect.  

 

 eurovizionul trebuia sa fie inchis de mult, daca te apuca voma in fata celor care nu sunt ca tine. 

 

eu nu am fost niciodata bolnava, asa ca nu stiu cum e sa  nu poti sa fii undeva . chiar vorbeam cu cineva acum 2 zile si mi-a raspuns ca nu poti pleca daca nu te poti intoarce. 

 

atunci am inteles ca mereu exista motive. si de cearta. 

 

eu nu m-am certat cu nimeni dar stau deoparte de cei care nu ma accepta asa cum sunt eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut sosia tatei cind eram copila.

Tata stia ca exista si ca e militian, eu auzisem discutia in casa;  cind l-am vazut pe  "tata-fals" intr-o alimentara m-am uitat curios, tipul nu m-a vazut. Era imbracat in militian (de asta am stiut ca nu e al meu), aceeasi statura, poate un pic mai slab, acelasi par, tuns aproape identic.

 

Si tata a mai avut un "fel" de dublu acelasi nume, aceeasi virsta. Pe strada omul asta locuia cu vreo 20 de numere mai incolo intr-un bloc turn cu multe scari. Am aflat cu totii ca exista in ziua cind a murit si aparut faire-part-ul in ziarul local, la inceput am crezut o gluma proasta "sotia si cei X copii anunta ..." (X era aceeasi cifra ca la noi), in ziua urmatoare era in ziar anuntul de condoleante de undeva de la o uzina  apoi erau vecinii de blocul cu pricina care transmiteau condoleante.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...