Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua

Maria nu stuu ce am facut ieri de n am ibtrat.....

L este bine, sonnul si l a reglat brusc de vreo 2 sapt. N am zis nimuc ca sa nu ma auda. Ieri ma laudam la o prietena si asta noapte deja se comporta dupa vechiul obicei ... Asta sper sa fie trecatoare.

Ce putine am ramas pe Dc :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pup mamicile

 

Multa sanatate Victoriei, sa treaca repede.

 

Eu mai am un pic. Pana dupa-amiaza si apoi o saptamana concediu. Cu seful am discutat, n-a fost very funny. Pana ma intorc se decide ce face. Eu m-am declarat disponibila dar nu in August cand incepe scoala si gradinita. Cu urechea sunt mai bine, am fost azi la control, am sfoara noua in ureche si de sambata pun picaturi. Si o sa merg o perioada cam la 3 luni la control sa vedem daca pricepem de unde probleme astea.

Cei doi teroristi ai mei sunt bine, Clara abia asteapta sa plecam, Sami bate casa in lung si in lat si baga nasul peste tot.

 

Va pupic si va povestesc saptamana viitoare cum a fost la munte. Aveti grija de voi!

Moni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata- la amiaza

Am fost la serviciu si n-am intrat.

Apoi am calcat... pe M am asezat-o in premergator dar fixat intr-o pozitie de saniuta. A stat ea cat a stat si apoi s-a deplasat spre mine cu 'saniuta'.

Maria- da multa liniste aici

Delia-?? de ce ai iesit? Eu spun sa vi inapoi... 'culegi' si 'aplici' doar ce-ti foloseste. Nu are rost sa fi 'suparata'

Monicaa- distractie placuta la munte

 

Maine merg la scoala sa-l pozez pe C caci ia cheia ... asta daca-mi spune vre-o ora caci nu-mi spunea ca ia el cheia daca nu imi cerea camasa alba(n-am bineinteles).

O zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Catalina sa treci pe la mine sa mi calci hainele :)))

Am irsit pt ca.... iti povestesc in privat. Am vz ca fetele au inteles ce au vrut.... deocamdata nu intru, oricum nu mi se simte lipsa, nu s umportanta si nici in trend. Singurele mele probleme in afara de copil se leaga de bucatarie, ceea ce oricum nu inteteseaza pe nimeni :))))

Imi lipsesc cateva fete dar asta e....

Monica multa sanatate. Ce e ata aia????

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum am recupera si eu, nu mult, din pacate.

 

noi suntem bine, asteptam sa plecam la mare.

 

Delia, super pozele cu Lori la piscina. Sper sa fie si al meu un iubitor de balaceala asa cum sun eu. Pana acum la caracter pare sa semene mai mult cu mine, de dapt e un ranjit ca mine

 

Catalina, Maria pupici steluțelor bolnavioare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...