Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

salut fetelor..ce greu imi vine sa reintru in rutina..inca pluteste euforia concediului.. [alcool] [alcool] [alcool] [flo2] ...dar din pacate trebuie sa revin cu picioarele pe pamant...

 

noi ne-am plimbat tare mult pe afara...si azi am iesit la 8 30 si am intrat la 11 30 in casa , chear daca ploua marunt , am iesit , i-am tras prelata de ploaie si am dat o raita...la aer..

 

ilinca se pare ca trece la un somnic pe zi..de amiaza dar de aprox 3 ore , si evident nopatea..care o doarme cap -coada..

 

am uitat sa va zic ca in final avem si noi 5 dinti , a iesit si omologul de sus..acum este ca un capsator [:-)))]

 

noi am reusit usor sa trecem la mancare neblenduita , dar totusi moale si zdrobita usor cu furculita , azi avem in meniu dovlecel umpluti cu samntanica si careme de pui... [pk]

 

ma duc sa hranesc goanca..si apoi sa o pun la somnic , am treminat de spata toate hainele si mai am de aranjat prin casa una alta..asa ca..va pupacesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ilincuta capsatoarea, feli itari iubita pt dintisori si pt mancatul nepasat.

 

Vai Maria, ai pus punctul pe "i". Si eu tre sa fac asta. Tot cumpar haine di ma plang ca n am loc dar nici nu fac ordine. Sa dau ce nu mai port...

Poate cu timpul adta ma apuc si eu ca tot nu ies atat.

Am fost si noi de dimineata la plimbare, in sling. Am trecut pe la second si mi am luat o ie si 3 tricouri lui praslea. Are o gramada di tot nu ne ajyng.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...