Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va pup mamici! Am ajuns si noi aseara, tocmai bine sa deschidem televizorul si sa vedem cu bate Germania Portugalia. :)

A fost tare bine dar prea putin. Sami a fost f ok mai putin in masina. Sufera de naravul meu, nu-i place cu masina, se plictiseste. Asa ca ne-a cam urlat pe drum. Din week-end trecem la scaunul de copil mare si sper ca daca sta cu fatza si vede mai multe o sa fie mai bine.

Ele, Olimp sa va fie de bine concediul, ma bucur ca a fost totul bine si v-ati relexat.

Delia sunteti niste frumosi!

Maria, Oana pupici.

Oxi concediu fain.

Bubulina pupici si voua, cum e la serviciu?

 

Eu am liber toata saptamana sa mai scap din orele suplimentare, joi e liber oricum. Maine mi-am propus sa dorm, sa vedem daca imi iese.

Va pup, sa aveti o saptamana frumoasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata...mai spre seara!

 

Monicaa- sa va fie de bine concediul

Delia- sunteti fumosi!

 

Ma pregatesc sa merg la tuns... C care s-a tuns saptamana trecuta vine cu mine caci doreste sa isi schimbe freza. M deja face 5 pasi dar apoi cade, bine se lasa in fund dar tot dupa ea stau caci daca se loveste si nici sa mearga nu mai vrea... nu stiu ce voi face (nu stiu daca v-am spus dar ea a luat o fata de covor cand a incercat sa mearga in 4 labe si de atunci plange daca ajunge in aceasta pozitie).

 

Maria- spor la aranjat hainele prin dulap

 

O zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monicaa , Catalina multumim :-*

Monica sa ai o sapt linistita si maine o zi odihnitoare. Lori e in scaun de la 6-7 luni, nu mai stiu exact, tot cu spatele la mers si se plictiseste, urlaaaaa....

 

Catalina poate invata Caius sa prajitureasca pana in toamna :)))). Ce freza si face, ca e parul scurt? Se rade? :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem vaccinate ..si eu cu crize de mama nebuna. Le urasc!!!! Nu pooate nici ridica piciorul...nu vreau sa ma gandesc ce noapte ma asteapta!

Monica sa iti iasa programul de odihna!!! Cum e Clara cu Sami? se joaca impreuna??

Delia ti-am zis si pe FB..arati fantastic!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...