Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

De pe la 4 azinoapte a facut febra....vedem cum decurge ziua de astazi.

Cata ii dai mazare boabe lui M?
Oana ma gandeam ca ea e motivul. ce sa zic..rabdare si tutun! daca aveti sanse sa va mutati, grabiti moment.

Imi amintesc de Moni, ca era intr-o situatia similara..dar cred ca ea s-a mutat la casa ei si lucrurile s-au schimbat.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi recunoastem ca am absentat mult de tot..,suntem inca in vacanta.. si suntem la finalul ei.. maine ne intoarcem acasa... si ne reluam activitatea de acasa... eu voi incepe serviciul, Ana la gradinita, viberi pe 20 are serbare si Sebi va sta cu mama mea o perioada si apoi va veni soacra-mea.... Ce repede a trecut timpul. Nu stiu daca ati vazut filmuletele pe facebook.. Sebi merge de trei saptamani. Este atat de incantat ca merge ca numai zambind il vezi mereu. Noi suntem bine "ne hranim cu sanatate si de la mare cu briza si de la munte cu aer proaspat. Va pup.. si incerc sa citesc si eu din urma. Va pup Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua

Oana ce bine ar fi daca v ati muta mai repede.

Ele si Lori mananca maxarea boabe de mult timp. Mony e mutata din aprilie si e muuuult mai lunistita.

Monicus cata relaxare. L am vazut pe Sebi ce mandru i :-*.

 

Lori s a blicat la mersul de maini, de faltmerge de o mana si sta copacel si atat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele- I-am dat si eu boabe dar nu a mancat mult pt ca mazarea a fost gata la o ora dupa masa cu pireul de legume.Mai tarziu o sa incerc sa-i dau mazarea zdrobita cu furculita pt ca M mesteca tare greu.

 

Monicus- si eu v-am admirat in concediu, fff frumos si am vazut ca 'ati respirat aer de Ceahlau'

 

Delia- la cat de 'miscacios' este L, nu-mi fac probleme ca nu si-ar da drumul in curand la mers.

 

Si eu abia astept concediul si vacanta... sa termine C cu atatea sebari... si altele, sa iau o pauza de la gatit... nu ca ma plang dar toata ziua stau dupa fundul Mariei si at cand doarme nu stiu pe ce sa pun mana prima data

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Catalina eu m-am saturat de acelasi lucru zi de zi, ,statul acasa nu e de mine ,ma refer la faptul sa fiu in permanenta casnica,as putea sta si m-as juca cu V toata ziua si sa nu fac nimic in casa,dar in acelasi timp imi lipseste adrenalina de la lucru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua

Oana ce bine ar fi daca v ati muta mai repede.

Ele si Lori mananca maxarea boabe de mult timp. Mony e mutata din aprilie si e muuuult mai lunistita.

Monicus cata relaxare. L am vazut pe Sebi ce mandru i :-*.

 

Lori s a blicat la mersul de maini, de faltmerge de o mana si sta copacel si atat.

 

Ce frumos de voi.. ai baiat mare si am vazut poze superbe cu voi pe facebook. Va distrati frumos si tu esti o mamica finuta foc. O sa vezi ca brusc o sa plece si stelutza Lorand exact cand nu te astepti. Il pupam dulce si are un zambet de te topeste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monicus v-am admirat si eu pe FB.sunteti Superbi

eu tanjesc dupa un concediu ,sa vedem poate evadam macar 3 zile la munte

 

Multumim frumos... da.. este frumos im concediu.

O sa vezi ca si la voi o sa fie minunat si ai sa simti din plin zilele de relax. va urez tot binele din lume.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...