Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata

Abea m am trezit. Aici a plouat toata noaptea. L s a rasucit in pat toata noaptea...

Mess bine ai revenit. Cand ai timp sa ne povestesti despre voi. Va pup.

Monuca sanatate lui Sami. Si L e cu mofturi in scaun. La drumuri lungi circulam noaptea ca sa nu mi increteasca nervii :)))

 

Va las. Ma ocup de L , dimineata e un intreg ritual.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am recitit "Odiseea " in care nasteam. Acum dimineata..de la birou. (acasa nu as avea timp).

Sunt foarte melancolica..anul trecut pe vremea asta, ma scurgeam din varful canapelei, pe o caldura de muream...eram dezamagita ca dr nu vroia sa o scoata.....si seara mi s-a rupt apa si am scos-o pe Paula din ritm cu sms=ul meu. :))

 

Monica sanatate multa lui Sami! Clara cum este???

Mess cum sa nu??? Cu cine sta piticoata cand esti la munca???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pauza de pranz.

Emma sta cu socrella ... temporar. O sa vad mai peste o luna, doua ce solutie gasesc, cresa aici e exclusa pt ca costa cat castig eu :(

Emma nu merge, nu se taraie, e grasuta, nu e mancacioasa :( , are doi dinti. Cam asta e pe scurt. Si se trezeste noaptea destul de des :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Maria multumim!!!!! A facut anisorul..nu imi vine a crede cum a trecut timpul.

Ma felicit singura pt decizia de a face bb2.

Ne bucuram de ea..de parca ar fi jucaria noastra.

Iar cand le vad impreuna cum se joaca si cum se pupa..imi creste inima cat un pepene.

 

Astazi sunt euforica..rar se intampla. Dar cred ca ar tb sa primesc si eu un cadou. :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor !!!!

 

ele...sa-ti traiasa fetita si mie finuta !!!! [deziuata] [deziuata] [deziuata] [deziuata] [deziuata] [deziuata] [deziuata] [deziuata] [deziuata] [deziuata] [deziuata]

 

 

mess, monicaa..... [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] ....

 

maria torul il fac la laboratorul anastyl...din baci , acolo mi-am facut si tortul de mireasa si cel de la botez si acum pe acesta , il fac sub forma de hello kity

 

eu ieri am fost la ginecolog si mi-am facut un pap..astept pe saptaman viitoare rezultatele , uterul arata ff bine din cate zicea dr , fibromae noi nu au mai aparut e totul bine si ok..cred ca este pentru prima data cand aud asata ...pana acum ba una ba alta nu era ok..

 

 

fetelor am o intrebare stiu ca s-a mai dicutat pe aici..voi face-ti la copii ROR-ul ?.eu i-am facu acum la 1 an rapeulul la vaccinul de la 4 luni dar inca ROR nu..sunt tare in dilema...mai ales ca am primit o veste proasta..finutul meu..a fost diagnosticat cu autism....sunt complet ravasita...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp multumim de urari! Sa iti traiasca finuta si sa ne auzim cu drag mereu!

 

Legat de Ror -Autism..asta e motivul pt care eu nu vreau sa il fac. Este vorba de boli ale copilariei, mai bine sa le faca...si eu imi asum faptul ca si eu le voi face .

Finutul...a fost diagnosticat dupa Ror? s-a facut legatura intre cele doua??

 

Mereu ma gandesc ca "pe vremea noastra" nu existau autisti. Oare de ce??

Monica la voi se face?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...