Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ele. La multi ani pt Irina si aici!

Eu luasem premergator acum vreo doua luni si plangea de mama focului in el, am incercat la distanta de vreo 2 saptamani sa o tot pun si dai cu plans, asa ca l-am dat ca ocupa loc.  O sa mearga cand o sa mearga. Nici nu se taraie inca, ce sa zic de 4 labe :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Irinuca! Sa cresti mare si sa fii sanatoasa! 

Mess, m-am amuzat si eu cu poza ta. Important e ca ai incaput si in patut [:-)))] . Si M se lafaie in tot patul cand doarme.

Monica, ce frumos se joaca piticii tai, sa va traiasca. Suna foarte bine ce spui tu despre sistemul de invatamant de acolo. Multa sanateate lui Sami.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mess [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] ..ce tare e poza.... [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] vad ca si emma doarme tot asa avion ca si ilinca [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

 

monicaa grea decizie intradevar cu acesr ROR ..dar tind sa cred ca nu il voi face ilincutei...noi nu am fost vacinati pt ROR..am facut se pare toate trei bolile si am imunitate..nu vad de ce as vacina-o sa le faca . deja rujeola a facut-o...

 

daca doreste sa faca vaccinul inainte de a ramane insarcinata sa elimine riscurile sa-l faca cand e mare , nu sa stau cu inima cat un purice...greu de decis , imi pare rau ca ai trecut prin asa situatie referitor la meningita...bine ca ai scapat fara probleme... [flo2]

 

 

fetelor ma apuca nostalgia..anul trecut pe vremea asta....nici nu banuiam ca va fi ultima seara in doi [:-)))] ..sau doua [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mess am ras cu lacrimi!!!! :))))))))))))))))) imi place de sefa voastra, stie f clar ce vrea.

referitor la mers & co, eu nu ma refeream la ritm. daca nu e inca pregatita lasa ca o sa vezi tu cand isi va da drumul. Sustin ce spune Ele, cand vine, vine repede si mult. Clara mea s-a ridicat prima data la 11 luni fara 1 zi in 4 labe si la 1 an si 2 luni mergea f bine numai singura, ieseam la plimbare si carutul era pe post de sa am eu ce impinge.

la noi e alta situatie, Sami se tarsaie de pe la 7 luni dar e asimetric si de ridicat se ridica iar dar nu din genunchi ci numai din maini.

 

Delia, hai mai scrie 1 data. Cum va merge?

 

Oana la voi?

 

Olimp cum merg pregatirile?

 

Eu put a vinete. [:)]  Am facut o supita de linte si vinete cu usturoi, rosii, feta si busuioc si acum imi vine sa ma mananc singura. Pepenele rosu e la frigider, astept acum capra mare ca azi are scoala de muzica si vine mai tarziu.

 

va pupic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monicaa..nici ilinca nu umbla , nu are curajul sa se desprinda desi sustinuta de manute merge chear bine , e o putoare si nici nu vrea sa zica nici un cunvant in afara de ma-ma...oare sa-i fac griji..cu vorbitul,..acum sunt zapacita cu autismul asta...

 

am dat comanda la tort , vineri il scot de la laborator , sambata ii vom tine ziua , am cumparat carnea tocata , sa facem chiftelute , piept de pui sa facem jnitele , ceafa de porc pentru fripturica sau gratar, vom face salata de cartofi cu ceapa verde si ou , barnza cu usturoi , vinete , salata de cruditati , inghetata de fructe, platou cu branzeturi ...si bautura ..bere , alcoale...suc...mai avem de pregatit , multe le vom face sambata dimineata sau de vineri....nu stiu daca am omis ceva..

 

maria..prajiturile de la anastyl sunt fff bune , am un amic care aprovizioneaza laboratorul cu oua , si este unul dintre putinele laboratoare care utilizeaza oua la prajitura si nu praf de oua..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica eu miros a cartofi prajiti.... [batcap]

Sunt cu rusii dupa mine, vai cata pofte ma lovesc.

A venit si prietena Denisei, care a dat ex de clasa --5a la un liceu si a intrat...si am sarbatorit-o si noi....cartofi, pui si inghetate. Imi place "marea mea familie" (era si cateaua in casa ca tuna afara e fricoasa) dar si sfarseala mea.

 

Mess, Mess, Mess....te asteptam pe aici...mai des si cu drag. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina merge, poate , stie dar trebuie sa ma aiba pe mine prin preajma. Nu o grabesc...prefer sa fie sigura pe ea decat sa se sperie cu o cazaatura. Si la cap miscare ea a fost o puturoasa. De la 11 luni are stabilitate...

 

 

Olimp de ce sa iti faci griji?? lasa fata..Sunt copiii care vb mai greu. Iau in calcul pe Denisa, 10 ani si acum scoate cuvinte stalcite. Irina bodogane cat e ziua de lunga dar inca nu zice mama sau tata cu directie,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...