Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

Olimp suna tare bine. Miam miam Nu te stresa cu vorbitul, inca e foarte devreme. Sami ca si Irina, bodogane non stop dar nu identific nimic cu directie. ma-ma sau me-me se tanguie nu dupa mine ci dupa "cineva", de preferat ca sa vina sa-l ia in brate. [:)] Clara a inceput si ea tarziu si amestecat rau germana cu romana. Romana si acum vorbeste f prost si cu un accent de mori. In schimb cu engleza nu are nici o treaba. Se vede treaba ca trage la limbi germanice si la latine nix.

 

Ele si eu cu rusii. Ma doare spatele de mor, ufff. Merge f bine Irina, super. Si ce incantata e :)

 

Nici noi nu facem mare lucru de ziua lui Sami. Daca e frumos o sa mergem la mare la olandezi in week-end-ul dupa, daca nu, stam pe acasa. Fac o prajiturica ceva, un gratarel si gata.

 

Bleah...maine lucrez. am o tragere de inima de numai nu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu lucrez zilnic....bleah..cateoadata.

Dupa concediu cu fetele.....as fi vrut sa mai stau cu ele.A fost perfect!!!

Unele seri am iesit doar cu Denisa, zilele 22 din 24 Irina era cu mine....acum cand ma intorc de la servici, Irina se bucura si bate din palme.

 

 

Povesteam astazi Olimp ...ca probabil a fost cea mai buna decizie din viata mea: sa o am pe Irina. Tarziu, dar buna. Este soarele nostru, al tuturor. Denisa o iubeste maxim, Irina se insenineaza cand o vede. Noi ne bucuram de cum mananca pufuleti, de cum scoate tot felul de sunete, de cum vb dimineata fara sa deschida ochii, de cum rade cum ne vede.

Din cauza stresului nu m-am bucurat de Denisa in acelasi mod. asteptam sa creasca mai repede " sa ne zica" ce o doare. Acum vreau sa treaca timpul incet, sa ma bucur de ele. ...si daca trece timpul sa le vad mereu ca acum. Iubindu-se si pe Irina lingandu-i nasul Denisei de draga ce ii este.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!!

 

La multi ani Ilincuta!!!

Sa fii sanatoasa,fericita si sa aduci doar bucurii parintilor tai!!!

 

La multi ani Victor!!!!sanatate , fericire si Pupici multi de la "gasca de fete" .

 

Copila mea s-a trezit azinoapte la 12 si a stat treaza 1 h. Era in picioare in patut..o tineam de un picior si dormeam. [alcool]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata si de la noi

azi am facut ochi devreme rau ca la 7 am fost la luat de sange. Sami normal ca fix astazi a dormit pana la 7:30. :)

 

Ilinca La Multi Ani! Olimp sa va bucurati ani multi de ea si mult succes la projectul de fratior/surioara. [il]

 

Ele f frumos ai scris. [il]

 

Delia da-i un copy/paste inainte sa postezi...ufff...ce aiurea e.

 

va pup fug la birou

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fetelor.. [flo2] [flo2] [flo2] [flo2]

 

delia o fi avand astea ceva cu tine..de te tot delogheaza [flo2] [:-)))]

 

ele ce bine merge irina..., ilinca nici in ruptul capului nu vrea sa-i dea drumul , si nici cu o mana nu vrea sa mearga doar daca o tinem de ambele....de mers are stabilitate buna , alearga sustinuta dar e putoare mare.. [:-)))]

 

monicaa asa face si ilinca ma-ma , ba-ba , va-va...nimic altceva..

 

maria iinitial am zis ca o vom face la cabana la ai mei , dar nu am luat in calcul ca asa soferii nu pot cinsti nimic , asa ca am mutat toata povestea la noi acasa , va fi mare inghesuiala ..dar asta e , e o dupaamiaza doar va fi cumva..

 

mess [flo2]

post-102852-0-94305500-1403762471_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...