Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu le blenduiesc dar nu imi pasa. Habar nu am pana cand i-am blenduit Denisei dar sigur pana peste 1 an. Acum bine ca mananca...lasa ca o sa mestece cand o fi mare. :))

ea de ex inca nu tine biberonul..poate dar nu vrea, Deci ma tine langa ea ..cand as putea sa ma schimb si eu in pijamale ..macar. :D

 

 

Delia ce alint "dragut" i-ai gasit lui L. [:-)))]

Lui tacsu cum ii zici?

 

 

Eu sunt cu rusii pe cap...Doamne ce val..m-am saturat. Trag apa de 3 ori ca sa nu imi ramana "dovezi". Si pofte la greu. Aseara bagai pizza, azi inghetata...iar maine e zi de tort. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaa pai L are tot felul de poreclute :D :butzi bula pulica putzica Lorika Lolo Loli .... lu tac su ii spub frumos :)))) , doar "iubire" .. ma port cu manusi sa nu se sifoneze :))))

 

E frumos tare Caius si cu mult bun simt. Maria e o bombonuca de fetita.

 

Azi a pasit singur L :D

 

Noapte Buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia, se pare ca rasare soarele si la voi pe strada:)

Ele, ce frumos merge Irinuca. E dulce foc. Cine era doamna care statea pe canapea si vb? E mama, sau soacra? ca parca vb c accent moldovenesc, ca la noi:P

Azi a mancat si bebe al meu mai binisor, i-am dat para si a facut de doua ori kk. Sper ca suntem pe drumul cel bun. Olimp, s-ar putea sa fie si fie si la noi chestia cu nemancatul daca e constipat...pana acum nu m-am gandit, dar daca fac o retrospectiva, se cam leaga niste lucruri. Multumesc pt sfat. 

Maria, eu va invidiez pentru cat dormiti. Mai trimite si la noi somn...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

Dau cafeaaaaa

Oana e bine ca ai gasit cauza nemancatului. Parca altfel sti cum sa apuci problema cand stii ce e.

 

Lorand a mancat si de dimibeata fructele, cred ca a trecut perioada mofturoasa. Asa ma bucur. Nu s obisnuita cu probleme la manxare avand in vedere ca el de la inceput a mancat bine.

 

Astaxi mergem putin la sat, umplem desaga si apou back to homme. Sper sa putem lenevi :D

 

Weekend fain gagici si vreme frumoasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana este soacra. E  "mama perfecta" pt mine. NOI suntem moldoveni si in casa vorbim moldoveneste.

Astazi am sarbatorot pitica..cu ales de pe tava si altele. Acum nu stiu care e mai obosita ea sau eu. Irina doarme deci ea. :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...