Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa aveti pofta Maria. Ce pofta mi ai facut. M a mai apucat intr o zi pofta de fasole dar n am facut ca L nu a primit inca. Oare ii pot da fasole uscata? Eu arunc prima apa de la fadole. Ati dat careva?

 

Pt azi am facut supa de pui cu taitei de casa, pulpe la cuptor si mazare. In rest iar am avut de spalat frunze (marar, telina, patrunjel, leustean) ca sa le toace sotul si sa le pun pt la iarna. Asa mi place cum imi miros mainile dupa operatiubea asta :D Sunt nebuba? :D

Relaxare placuta Maria.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna mamici

 

Ele sa ne povestesti ce a ales Irina.

Olimp sper ca si voi ati avut o petrecere pe cinste.

Oana ma bucur ca e mai bine cu papa.

Delia a rasarit soarele si pe strada voastra? [:)] va pupic

Maria ce bine ca ati iesit. Ajuta asa mult.

 

La noi a plouat in draci de vineri seara. Am iesit ieri din casa ca a avut Clara serbare la scoala de muzica si atat. Tot ieri au avut zi deschisa pentru instrumente si Clara si-a ales sa invete din octombrie sa cante la vioara. Ma bucur ca s-a decis, vroia sa faca mai departe dar nu stia ce. Oscila intre pian si chitara dar cum a luat vioara in mana cum parca s-a luminat. A exersat vre-o 15 min si ar mai fi vrut dar erau multi copii care vroiau sa incerce. Pe langa vioara ar fi vrut tobe [alcool] dar a inteles ca nu are unde sa exerseze acasa fara sa moara toti vecinii asa ca s-a consolat. Dar ii statea tare bine si ritm are oricum in sange, s-a distrat de minune.

In rest il joaca pe Sami, se joaca de-a v-ati ascunselea si se distreaza la maxim. [soricel]

 

Oxi ziceai de echipele din America de Sud. Uite cum se elimina singure [:)] Mi-a parut asa rau ieri ptr Chile si acum desi ne-am straduit sa fim draguti cu vecinii, tinem cu Mexico. Nasol este ca Brasilia si-o ia de la Columbia asa ca vom avea adversar puternic. Dar nu ne lasam.

 

va pup, seara faina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina a ales seringa prima data. Cu toate ca era mica si prapadita , a gasit-o pe tava. Dar sa va zic ca si Denisa a ales tot seringa ???

 

deci nu am fac griji la batranete, ma trateaza fetele. :))Nu mai sunt in stare sa scriu nimic astazi, nici pozele nu le-am vazut.

Dar maine e alta zi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...