Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

salut fetelor [flo2]

 

ele superba irinuca..nu este cumva sora cu ilicncai ?..satenute cu ochii albastrii !..

 

mocanita..doamne ce copii frumosi..., ziceai ca Maria este micutica si slabutica dar in poze nu pare  , e miniona dar arat fff bine..este o dulceata..

 

cu drumul asa este , greu..noi de aceea am taiat in etape..altfel nu o scoteam la capat cu ilinca..bine ca a fost frumos..

 

lori..fotomodel te face mama !

 

betty..rubeola a facut si ilinca , de accea eu nu-i mai fac Ror-ul..bine ca a trecut usor peste..

 

abia astept sa-l cunosc pe Sebi !!!...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp, da, asa zice toata lumea care o vede, dar cand le zic cat cantareste casca niste ochi :)

Multumesc, Oxi  [:)]

 

Delia, Toma s-a pricopsit cu stomatita, exact in ziua in care ne-am intors, probabil o cocea de pe-acolo, de-aia n-am avut timp, febra mare si nu vrea sa manance nimic, e plin de afte in gura. Of.

 

A fost dragutz per ansamblu, cu exceptia drumului pe care noi l-am facut dintr-o bucata si asta a fost crunt din cauza Mariei care, cu exceptia celor 5 ore dormite (5 dus, 5 intors,) n-a vrut sa stea in scaun. Pur si simplu urla pana la epuizare, se congestionase si lacrimile curgeau garla, asa ca am tinut-o in brate. Am stat in spate cu amandoi (Toma in scaun). Chestia e ca n-are stare, ma vroia in spate dar vroia sa exloreze, vroia pe jos, vroia sa vada tot ce e pe acolo, asa ca am stat cu inima stransa tot timpul. Pe scurt, Doamne fereste de vreun accident, nici nu vreau sa ma gandesc. Norocul cu tzatza ca o mai pacaleam :) Toma a fost super ok, traiasca tableta, s-a uitat la Tom si Jerry si a dormit.

A, in afara de asta, nici pe plaja n-a fost comod cu Maria pt ca , cum scapa in nisip, baga in gura :)) A mancat ceva nisip in vacanta asta, plus altele, la un moment dat am prins-o si cu un chistoc in gura, gasit pe plaja :)) A fost cum nu se poate mai nepotrivita perioada, nici nu merge pe piciorusele ei, nici nu sta unde o pui, ca la 5-6 luni. Vroia sa exploreze tot!!! 

Toma a fost in anul in care n-a vrut in apa. Deloc!!! Si nici macar in nisip, ca-i intra in incaltari :) Se mai intampla, stiam de la prietenii nostri, toti trecusera la un moment dat prin asta. Anul trecut a fost ok cu el la mare, anul asta n-a mai vrut. Deci de-aia n-are nici o poza pe plaja, a stat cu taica-su la bere :)

In rest ok, mancarea fff buna, Maria a experimentat, a gustat din toate, inclusiv inghetata, ca intra in trepidatii cand mancam eu, imi lua lingurita din mana :)

Sa vedem, vrem sa mai iesim odata in iulie, sa vedem ce curaj avem.

 

Eu incep in august Oxi, pe 13, am renuntat la luna aia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mocanita sunteti f frumosi !!!

Ai mers noaptea sau ziua ? Ma tenteaza sa mergem si noi la un drum de asta de 14 ore, dar Emma se plictiseste si pana la supermarket in masina ...  Nu stiu daca noaptea ar dormi...

 

aaa... si pt fetele din campul muncii ..... AZI E VINERI!!!!!!!   HAPPY FRIDAY !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei, unde a fugit toata lumeaa? Sunteti la mare cu totii? Off, asa tanjesc si eu...

Noi stam in casa, ca e foarte cald, ne topim. Si bineinteles ca al meu strumf sta calare doar pe mine. Si vrea tzitzi, ma cauta, trage de tricou, baga mana, e jale. In rest, parca mananca mai binisor, sunt un pic mai linistita din punctul asta de vedere. Nu vrea sa mearga nici de maini si nici nu sta singur in picioare. E clar ca seamana cu ta-su, lenes pana la dumnezeu. Duminica trecuta am fost la padure, si a dormit  3 ore legate in carut de nu-mi venea sa cred. Am zis ca-l duc zilnic acolo sa doarma. 

Eu ma lupt cu kg in minus si incerc sa ma redresez ca nu ma simt bine. Toata lumea imi zice sa termin cu alaptatul, ca asta e cauza. Eu stiu ca e una din cauze, dar nu cea principala. Si oricum nu vreau sa termin inca cu alaptatul. 

Lori, felicitari pt primii pasi. 

Va pupam pe toti, o zi frumoasa sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...