Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

Buna seara

Oana noi suntem acasa dar imi era lene sa scriu, de fapt sunt atat de obosita ca nici sa scriu si sa mi pun gandurile in ordine , nu s capabila.

Din punctul meu de vefere zic ca e mai bine ca alaptezi, dar tu esti cea care decide.

Noi toata ziua umvlam de maini ca inca n are cueaj sa se desprinda de tot. De aici si oboseala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

aici suntem Delia....

 

noi am avut un we plin , am sarbatorit ziua varului meu si iar mancare si distractie , la noi asa este vara saptamanal avem cate un sarbatorit in familie si..vai de dieta mea [:-)))] [batcap]

 

oana legat de alaptat , si eu continui cu alaptatul , e drept ca ilinca nu se trezeste asa de des nopatea , are nopti cand deloc , dar cand iese cate un dinte e jale si de 2 ori pe noapte se scoala si ma toncane dar asa se linisteste la san , incat mi-e mila de ea sa nu ii dau...

 

pe noi ne chinuie acum al treilea dintisor de sus , se ii merge usor burtica , in rest e bine , nu are ferba este vioaie dar noaptea este mai agitata..

 

ele abia astept sa venim..sa ve vedem..

 

oxi veniti si voi nu ?

 

maria cum a fost la stomatolog ?

 

mocanita ..mare dreptate ai avut legat de Istrambul , m-am indragostit iremediabil de el , am stat la hotel pe langa Hagia Sofia..minunat ,mai ales centrul vechi , si ce m-a impresiont ff mult faptul ca oamenii sunt buni...buni in adevartul sens al cuvantului...nu rautaciosi si ranchiunosi la noi , senini ..tare mi-a placut..

 

apropo de Mariuca si nisipul , la fel si linca s-a alimentat cu minerale.. [:-)))] si chistoace [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am internat cu Mariuca, a luat si ea stomatita si riscul de deshidratare e mare la astia mici, si ea e mica si de varsta si de kg ...Of, e perfuzata si n-are stare, trage de branula aia intr-o veselie, nu poate sa stea in pat deloc...Suntem de ieri si mai stam pana maine cel putin. Superb :(

 

Olimp, imi pare bine ca v-a placut, nici nu avea cum altfel,  e fff frumos.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...