Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dap, mi s logata :))))

Asa ma enerveaza teoriile doctorilor cu alaptarea si e si dezamagitor, ei ar trebui sa sustina alaptatul. Chiar daca nu mai alaptez ( ca n am avut de ales :( ), sustin mult alaptatul. Eu eram pregatita cu ditai laptaria pt alaptat pana pe la 2 ani, deh, nu am avut cu cine. Apropo, inca am lapte in titi :)

Mocanita ce bine ca Mariuca e spre bine.

 

Olimp nu stiu ce sa ti recomand. L mananca de la 7 luni bucatele. Acu nu prea accepta sa l ajut, se enetveaza, vrea sa manance singur tot timpul. Singur mananca de mult dar acu nu vrea ajutor. Mai accepta ajutor cand e mancare la lingura dar si acolo e deja cu cantec. A inceput sa se certe cu mine :))))

Felicitari Ilincutei pt mers. Era de asteotat ♥

 

Mess nici eu n am mai dormit o noapte intreaga din luna a 7 a de sarcina. L inca mai tocaie.... sunt ceva inbunatatiri dar nu ceva spectaculis sau de notat :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor [flo2]

 

delia..lori nu mai suge dar toncaneala..doar asa de placere noaptea ?

 

este asa de mohorat afara , iar eu am o durere de cap si ma simt slabita de parca ma tarasc pe picioare..trebuie sa-mi vina ciclul si de acolo mi-i se trag toate , undeva pe 11 ar trebui sa apara si ma simt ca un butoi umflat..

 

oxigen am o prietena are un baietel nascut in aprilie deci mai mare cu cateva luni buna fata de noi , a zis ca baza de mancare este laptele , are doar o masa solida , tot asa putin si ciuguleste , e bine are 11-12 kg , stau in Belgia , dr de acolo au zis ca e bine copilul , isi va da drumul si la mancare solida , mai incet , poate mai mofturos dar va veni timpul..si papa san toata ziua ca Sebi.

 

chear ma gandeam la tine ca joi incepi lucrul...si la Sebi.. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si voi la cafea? :)

 

nu, Oxi, 650/zi.

 

Olimp, nici eu n-am ce sa zic in privinta mancarii. Maria inca mananca pasat, desi nu refuza niciodata o coaja de paine. Molfaie la ea si juma de ora si la sfarsit aprape ca dispare :). Chestia e ca in cantitatea de pasata intra mult mai mult decat ar manca ea bucatele  [il]  Si cum e asa slabatura, o mai pacalesc si eu... Ieri a mancat niste pufuleti :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellloo!!!

Eu la munca.

 

Irina mananca pufuleti dar in rest totul pasat. De vreo cateva ori s-a inecat cu paine , biscuiti..asa ca o las in pace. Mananca banana , nectarina din bucata Denisei..dar stau cu ochii pe ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...