Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

Buna dimineata!

Delia pufuletii au multa sare.Dar si noi mancam cu drag si spor. Sunt si fara sare dar eu nu am cautat. :D

Pufuletii sunt singurii care ii rontaie. Deci iau partea buna..se invata sa manance si nepasat.

 

 

 

Aseara a mancat "nepasata" o eticheta lipicioasa. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata [flo2]

 

oxigen ..ma bucur sa aud ca acomodarea la servici a fost ok ...ieri m-am tot gandit la sebi..

 

ele si ilinca papa pufuleti si nu am cautat sa fie fara sare, oricum eu am facut ca mine [:-)))] [:-)))] [:-)))] ..stiti voi bine... [:-)))] ce vreau sa zic...

 

sunt cheauna de somn , am dormit de la 2 la 6 in rest cu ilinca in brate , plangea de durere de dintisori , mi-i se rupe inima cand o vad...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am spus mai inainte tot ce era important pe azi.

 

Bai nu ca mesteca la iaurt, dar il duce si la "masele" si molfaia cu spor, chiar ca zici ca-i ceafa :)

 

Oxi, ziceam ca esti sor-mea geamana pana ai zic ca iti place munca :)  (N-as sta degeaba intr-o lume perfecta , dar nici n-as munci pe plantatie cu orar)

 

Ce sa va zic , cu plecatul dimineata e din ce in ce mai rau, plange cand ma vede ca ma foiesc si caut haine, ma invart s a ma imbrac, nu vrea la nimeni altcineva in brate decat la mine dimineata :(   . Am luat in baie si am pus-o pe covoraul din baie cat m-am spalat, pisat :(

  A inceput cu supararea asta dimineata undeva din a 3-a saptamana de munca (asa ca nu zi hop dupa o zi Oxi)..   Cred ca a inceput sa priceapa ca plec si nu is acasa toata ziua :(((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si de la noi

 

Lori pupa fetele suferinde, adica Emma indurerata de dorul mamei si Ilincuta chinuita de dintisiri.

 

Stiu ca pufuletii au sare, dar si mie ca si voua, MI SE CAM RUPE. Are aproape un an, cuumva tre sa ne calim si sa trecem la gusturi normale pt noi, asa ma perii io pe mine :D

 

Oxigen ma bucur ca a fost bine la serviciu si Sebi la fel. Tot asa sa fie, sa aveti parte de liniste.

 

Mess chiar imi pare rau cand te aud cate s pe capul tau. Nu doarme, nu mansnca, tu la serviciu si ea sufera....offff. Macar L doar nu ma lasa sa dorm, dar in rest e in parametrii. Nu excelam dar nu ma pot plange. Are si el momentele lui de "glorie" dar trec relativ repede.

 

Noi mergem la strand in Hu. So, weekend fain :-*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria ce tare e V. No,, mici nu i-am dat inca..:)) dar cine stie cand ii salta sotului din farfurie.

Delia lave iou draga....ca ti se rupe. Soacra mea tocmai povestea cum mancau copii ei (4 baieti) de toate. Am vazut putine mamici relexate la primul copil...si le admir. O sa aibba curaj de bb2.

Eu nu m-am numarat printre ele...drept umrare Irina a venit tarziuuu.Cu ajutor, cu relazare..mai ca as mai infinge unul :))

 

daca aude sotul ma fugareste. soacra idem. :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata... mai pe la amiaza

 

Am ajuns si eu acasa si nimeni nu mai scrie :)

 

La Multi Ani cu sanatate si bucurii celor ce s-au aniversat.

 

Ele- imi pare bine ca v-am cunoscut. sunteti o familie superba

 

Noi am lasat-o pe M la Ruganesti. sunt cam stresata si abia astept sa o aduc acasa. Voi vedea ce facem cu ea pana incepe cresa.

 

O zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...