Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

Buna searaaaaaaa

Ne am regrupat si noi. Ne am bramburit si balacit mult si bine. Am mancat ca spartii si dormit muuuult. Tare bine mi e cand plec la unguri. Atata liniste si respect d le in satucul ♡♡♡♡ . Si in curte poti sa dormi ca e la fel de liniste ca in casa.

 

Ele poate te aud peste un an ca esti insarcinata :)

 

Catalina ai ajuns....fara Maria :( . Abia astept sa o aduci, sa va vad.

Oxigen pypaceala placuta ♡

 

Mie mi e greu sa ma despart de bubulinul meu :) ♥ nu pot respira fara el, sunt dependenta de el.

 

Noapte buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!

 

Oxi- da la servici

Delia- este fff greu, eu cred ca nu vor sta socrii mai mult de 2 sapt, este totusi greu si soacra fff incapatanata, a refuzat sa vina in tm unde cu noi i-ar fi fost mult mai usor sa stea mai ales ca dupamasa ar fi fost libera.

 

Si noi am avut musafiri la meci, nasa Mariei este nemtosica deci am tinut cu campionii mondiali.

 

O zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Catalina multumim de aprecieri! Pe voi v-am laudat dupa ce ati plecat de la noi. [flo2]

Acomodarea usoara la munca!

 

Oxi servici usor si tie!!!

 

 

Delia sper totusi sa stau cuminte si fara alti  copii. :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut fetelor [flo2]

 

am ajuns cu bine acasa...din drumetie [:-)))] ..la ele pe meleaguri , a fost minunat..am mancat un peste exceptional...ah iar cu mancarea o dau inainte..

 

fetele sunt mininate si Irinuca si denisa si ilinca...s-au inteles de la jucarii cu brio , oricum sunt prea mici erau cam fiecare in treaba lor..dar mari figuri..

 

irina toata ziua bate din gura [:-)))] si este asa de simpatica cum vorbeste tot o provocam sa o aud , este mult mai suava ca si ilinca , a mea zici ca-i de la padure asa voce groasa are [:-)))]

 

eu ma simt obosita , azi am fost iesit la cumpararuri si fructe pentru ilinca , m-a batut soarele-n cap si acum simt ca-mi explodeaza..

 

va pup pe toate..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele, Delia multumesc de aprecieri... da C este un copil superb... 

La serviciu prima zi este mai usoara decat zilele in care am venit si am mai lucrat [:)] .

 

Olimp -- esti haioasa cu Ilinca de la padure [:-)))] . Aaaa... eu nu am reusit sa-i schimb vre-un scutec in somn Mariei

Delia- treci in pat langa L....

Ele-- mi-am adus aminte.... nu stiu ce am vb cu sotul inainte de a veni la voi, dar el intelesese ca aveti o patiserie si din aceasta cauza credea ca prajiturile sunt facute de tine [:)] . Abia la Bicaz cind an vb cu Florela s-a prins ca spusesem papetarie.

 

Pun si eu 2 poze de la mare.

 

Ps. nu are sens sa spun ca sunt ca un leu in cusca

ma tot gandesc cum sa fac sa o aduc mai repede acaas pe M

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma ustura ochii de somn, treziri multe, multe cu plans :( Pe la 3 noaptea am scos-o afara in gradina si ii explicam ca e noaptea, noaptea se doarme nu se plange.

Am postat pe un grup mare de mamici si a raspuns cineva ca al ei  se trezeste plangand inca si are 3 ani jumate.  Sincer ajung la nebuni daca tine atata :(  Ori o duc la internat, la casa de copii, etc

Ziua e o bomboana de fetita, vorbeste (striga) "da, da, da, ba, ba, ba" mult.

Jenant dar de abia de o saptamana a inceput sa se tarasca ! altii se lauda cu mersul, noi abia cu taratul la 11 luni :P  Oricum mi se pare mult mai fain de cand e mai mobila, am stat amandoi pe canapea in acelasi timp ! cam 30 de min in timp ce ea misuna pe jos. Parfum, domle... ce ziceati ca dupa ce scapa la miscare e mai greu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...