Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oana, e dragut foc baiatul tau si tare bine dezvoltat. Nu-i de mirare ca te suge de tot si ca ai slabit mult. Asa am patit eu la Alexandru. Inainte de sarcina aveam 52 de kg, iar cand m-am reintors la servici, aveam 46, desi nu-mi dorisem sa slabesc. Alaptatul, stresul si noptile nedormite isi spusesera cuvantul. Dealtfel, mi-au trebuit 10 ani ca sa am curaj sa mai fac un copil, dupa prima experienta. 

Dupa ce am inceput serviciul, incet, dar sigur mi-am reglat greutatea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mocanita..multumesc ..inca nu imi vine sa cred ca este real..dupa 5 ani de lupta  sa o am pe ilinca ..acuma se prinde din prima luna in care am incercat ...mi-e si frica sa ma bucur , sunt usor sceptica..dar ma rog de DD sa fie bine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de sfaturi mocanita. De dus o sa ne ducem, cu siguranta. Ii place ff tare in apa, l-am dus la dunare de cateva ori, si e in culmea fericirii. Asa ma gandeam si eu, sa incer de acasa sa-i dau borcanele, daca nu, asta e, ne chinuim asa cum am invatat acasa:))). El nu a mancat blenduit niciodata, doar pasat cu furculita. Acum accepta si pasat un pic mai mare. Cort nu avem, dar vedem noi cum procedam. Cu statul in scaun stam prost. Vrea doar in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, multumim pt sfaturi. Sper sa fie bine :).

 

Andra,da, e un durdulan pisicul meu, si intr-adevar, mananca bine mancare, dar si multt san. Mai nou, cum ma prinde langa el, imi trage tricoul, si pac, se mufeaza. Toata ziua face asa. Are si acces usor la sani, ca e vara, si ma suge in toate pozitiile. Ai vosti fac asa? Ca uneori ma dor si sfarcurile, dar daca nu-l las macar un minut, iese scandal.

 

OLIMP, wow, felicitari din suflet!!! Sa dea DD sa fie totul bine, sa fiti sanatosi si sa ai o sarcina usoara si frumoasa. Ma bucur mult pentru voi, stiu cat de mult v-ati chinuit sa o aveti pe Ilinca. Va pup.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...