Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andra, la mulți ani Sofiei

 

Mess, eu ca sa slăbesc tb sa fiu liniștită, in perioade de stres ma îngraș. Eu nu știu de cate ori se trezește sebi ca oricum doarme cu noi. Nopțile sunt un haos din punct de vedere organizatoric, dar măcar prindem niște somn

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra nu ma simt batrana deloc, dar cum zice Olimp, e vb de varsta biologica.

Mess sa stii ca sotul meu se ingrasa de la stres si oboseala, eu sunt invets. Nu stiu ce sa zic de dormit. Esti chinuita tare si cred ca ai incercat tot :( . Ai zis ca adtanoapte a fost o mica imbunatatire. Inseamna ca miscarea o oboseste. Daca a inceput sa misune prin casa, e de bine, o sa vezi ca nu ttebuie sa astepti 3 ani. Stiu ca esti obosita si te macina dispetatea, dar nu uita ca , copii sunt difetiti. Daca unii s au potolit pe la 2-3 ani, nu inseamna ca si Emma e la fel. Deja ai un mic semn de spre bine. Asa a incelut la Lori, a durat dar deja e mao bine. Revine periodic la vevhile obiceiuri dar trec si iar doarme. Incep sa predomine noptile bune. Te pup si ti trimit putere si optimism :-*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata...

 

Maria- de ce lipsesti la apel??? ce face Victoria?

 

Delia- stii tu ca il ador pe micul L. Ce gatesi astazi??

 

Olimp- sa ne spui despre voi... mie imi este greu sa intreb, ma cam stresau intrebarile in sarcina, mai bine vb eu doar sa nu fiu intrebata. Azi am venit la munca in rochita de gravida... aseara am facut curatenie in balcon, am dus covoare la spalat, am uitat sa-mi pregatesc hainele si dimieata nu am stiut cu ce sa ma imbrac [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Mess- sunt ultima care pot sa spun de schimbarea culorii, la mine in familie toata lumea si-a pastrat culoarea ochilor. Oricum ai o fetita superba.

 

Eh... daca nu am reusit sa mai pastrez o sarcina, M a venit cand nu credeam ca voi mai incerca sa am copii, deci am nascut-o la 38 ani si 11 luni [:)]  [:)]  [:)]

 

O zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...