Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

Neata

 

Maria- multumim de cafea si imi pare bine ca 'ai aparut' pe aici

 

Delia- scrie reteta... eu abia am facut snitele si fasole pastai.

Am luminat cat de cat sufrageria si balconul... in rest toata casa este vraiste. SI duminica este ziua sotului...la cate am de facut nus tiu daca apuc sa gatesc ceva mai special.

 

O zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata

Marua multa sanatate.

Lipua e facuta dupa reteta de pe codru de paine. Da pe google reteta lipii so apare in pag o lipie doua lipii. Nu ma lasa sa pun link. E mai complicata putin dar e buna. Tipa asta chiar stie despre ce vprbeste. Daca nu ai timp, sunt si alte blogarite cu retete bune. Umplutura e cu resturi din frigider: carne de la gratar atdei rosu varza cartofi prajiti si am facut un sos din maioneza iaurt si usturoi. Atat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata mamici

 

eu am inceput proiectul de care v-am povestit ...se vede nu? [fri]

saptamana asta sunt acasa, Clara e la ferma de ponei si Sami e pe antibiotic. mi-a facut febra 40, are puroi pe amigdale si anemie asa ca primeste si fier. In rest trag amandoi de mine de parca as fi elastic. dimineata sunt min 2 ore pe drum, ca ferma e la capatul satelor, am un bus de dus dar de intors ar trebui sa astept o ora asa ca o iau la picior.

la 3 jumatate mi-o aduce tati pe Clara si incepe show-ul. sa iesim cu bicicleta, sa facem una alta, Sami vrea si el, sunt momente cand am senzatia ca o sa se ia la bataie. [soricel] dar le trece repede si apoi se joaca frumos.

 

Olimp ce ma bucur!!!! Felicitari! Sa fie intr-un ceas bun. [flo2]  [flo2]

 

ma duc ca se urla, iar eu ceva de impartit

 

va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata [flo2]

 

maria..bine ca atrecut enterocolita..ai scapat de ceva kilograme ? [:-)))] ..le-ai decartat ?

 

delia ..arata delicioasa shaorma...imi venea sa ling ecranul [:-)))] ..si inca nu am pofte [:-)))]

 

monicaa sanatate lui sami sa treaca puroiul din gatut si anemia..multa bafta in proiect..

 

si multumesc de urati , sa dea DD sa fie ok..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello

Monica sanatate lui Sami. Sa si revona repede cu toate.

Eu pe tel vad altfel DC ul. Am ajuns la nr de pag? Am uitat cum se face cap. Se vede ca nu m am mai ocupat de cand cu telefonul.

Ar trebui sa i fac ceva lui L de mancate dar zau ca n am chef. Nu stiu cum ma invart azi. Poate scap. Aveti idei de mancare rece pt pranz? Exclus fructe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. Beau o cafea si o cola. O gura si o gura. Se uita colega de alaturi la mine dubios :) Singura sansa sa fiu mai odihnita ar fi sa ma culc la 8-9 cu Emma. Dar daca renunta la ora aia "libera" (cand fac dus, unghii, joc jocul cu buline pe tableta) cred ca intru in alt tip de depresie. eee... dar ce conteaza ca nu doarme bine.... sa o vedeti ce frumusica e :))))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...