Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

oh je Mess vai de fundul tau. trage o vizita in Düsseldorf si ti-o iau eu un week-end. [:)]Poate se molipseste de la Sami. Dar trebuie sa gasim o solutie la tztza ca eu am dar nu produce nimic.

 

legat de trezit : am cautat pe forumurile nemtesti si am gasit extrem de multe cazuri similare. Majoritatea se invart in jurul cauzelor de genul: ies dintii, are perioada de crestere (si de multe ori sunt dureroase fazele astea), are reflux (am gasit vre-o 2 comentarii aproape identice ~ la 2 ore de la ultima masa/pus la somn ridicat in fund si urlat), alimentatie (unul din copii facea asa ptr ca primea in timpul zilei prea mult ceai de fenicul).

 

va pup mamici si va doresc un week-end fain. noi ne baricadam maine la mall ca va fi arsita si duminica mergem in vizita. Duminica vine si mama din concediu, ma rasfat iar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Catalina Clara mea nu face echitatie. Isi doreste mult dar in grupa ei de varsta sunt antrenamentele numai pe la 2 dupa-amiaza. Cine Dumnezeu sa mearga cu ea? Dupa 8 ani daca ramane la acceasi dorinta si ne permitem o sa o dau ca se poate duce singura cu bicicleta. Momentan e multumita cu vacantele astea la ferma si mergem relativ des in week-end sa mai calareasca pe ponei. Oricum nu ar avea nici timp si nici noi bani ca face innot, fotbal si o sa inceapa vioara. Plus la scoala dans.

Cand o intrebi ce vrea sa se faca cand se face mare spune "calareata". Si nu mai vrea pisica, vreau un cal. [alcool] Trebuie sa ma apuc sa joc la Lotto.

 

Ce tort fain! [pk]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataaaa

Cafeaua e servita. Ceai pt graviduta :-*

La mine supa e pe foc. Sotul face galbiori pt pranz si tre sa ies sa cumpar ceva carne.

Azi mergem si noi la biserica :D

 

Fetelor sunteti atatea care n ati mai zis nimic :( Monicus Ele Paula Oana Anamaria (cum decurge sarcina?) Mocanita Bubulina si care mai cititi din umbra :)

 

Ieri am fost la o terasa ffff umbrita, racoroasa, pe malul Begheiului, atat de bine a fost si relaxant. Copilul a adormit in hamac ♡ . Asa adorabil era. Boxele urlau langa el, dar era o muzica f relaxanta. Incerc sa pun o poza.

Duminica placuta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am revenit ..am fost la urgente , deocamdata e totul ok...se paere ca sangerarea a fost cauzata de trombofilia mea..sper sa nu se mai intemple..am destule ..pe cap [:-)))] ..peste o saptamana merg sa ved cum evolueaza si daca se va vedea embrion,.DD sa fie alaturi

 

delia..multumesc de ceai..gand la gand..ceai de musetel am baut azi dimineata [:-)))] ..nu de alta dar iau Fe si gravida fiind am luat-o de la capat cu constipatia..

 

lori e o dulceata adormita [flo2]

 

monicaa..trebuie sa-ti faci herghelie [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp ma bucur ca e bine. :-*

 

Monica asa mi place de C. Are pasiuni atat de frumoase, sa dea D sa faca ce i place in viata. Si tu sa ai spor la proiect.

 

Maria ce faceti?

 

Catalina, La multi ani sotului! Multa sanatate si sa va iubiti mereu.

Mi e dor de Maria si de Caius. Abia astept sa va vsd pe toti 3.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...