Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maria-3 luni face tratament cu singulair si apoi in aug mergem la control.

Eu ma pregatesc sa merg la serviciu, sa-mi fac cererea de intoarcere.

Sunt intoarsa pe dos si probabil M simte caci toata ziua doreste plimbata de mine.

Aseara am vorbit cu sora-mea si mi-a spus ca mama se simte mai bine si a inceput sa spuna ca vine sa ma ajute. Nici n-am stiut ce sa spun caci am spus mama nu a vazut-o pe M, sora-mea mi-a spus ca poate ma trezesc cu mama caci mama face numai cum vrea ea si daca ea vrea sa vina la mine nimeni n-o poate opri.

Daca M va sta cu soacra- n-am incredere ca-i va da singulairul... of... serios tare urata situatie.

In rest Delia poate ne intalnim la balaceala caci si noi dorim sa mergem pe acolo.

O zi frumoasa si astept sa mai scrieti de voi fetelor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria- da la balaceala mergem in Ungaria... orasul inca nu-l stiu vedem maine ce alegem

 

Cat despre soacra, bineinteles ca eu ii voi lasa medicamentul, din experienta de pana acum stiu ca nu I-l va da, mai ales ca M respira bine, ea nu intelege de ce sa iei un medicament daca esti bine.

O seara usoara si un weekend relaxant la toata lumea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara mamici

 

va pupic, cum va merge? la noi e o la la, Sami si-a revenit f repede, e mare schmecher copilul asta si de-o curiozitate incredibila. deja se tine bine pe picioare, pleaca singur intre scaun, masa, canapea etc. de mana nu mai vrea, se enerveaza cumplit daca vrei sa il ajuti. dar in 4 labe nu merge. termin la ortoped am capatat doar la sf de luna, asta e, asteptam si vedem ce si cum.

eu am iar otita externa, acum pe stanga. am ajuns aseara la medic, acum pun antibiotic picaturi si ma drogez cu paracetamol si ibuprofen ca ma doare de mor si sunt subfebrila. daca pana maine dimineata nu simt nici o imbunatatire ma duc la spital. offf

altfel astept cu mare drag vinerea viitoare cand vom pleca intr-un week-end prelungit la munte.

cu serviciu e problematic. trebuie sa ma decid daca particip la un proiect din iulie. e o sansa grozava dar inseamna sa plec cam des in delegatie si Clara incepe scoala, Sami gradinita. ma simt ca intre ciocan si nicovala. mai am timp pana miercuri, atunci am sedinta cu seful.

in rest auuuaaaa. ma doare urechea de nu mai pot. azi-noapte de la 3 la 6 m-am uitat la televizor ca nu puteam sa adorm. am vazut un documentar f interesant despre Rudolf Heß.

 

cum e vremea la voi? noi am avut azi 35 de grade. le-am pus in gradina sa se balaceasca dar era si la umbra asa de cald ca ne-am ascuns in casa si ne-am uitat la Roland Garros.

 

va doresc un week-end fain, aici e si luni liber.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua

Monica multa sanayate. Felicitari lui Sami strengarul. Si decizia pe care o iei sa fie cea mai buna pt toti. E greu in astfel de situatii

 

 

Noi am fost vineri seara si sambata la Morahalom. Lui L ii place f mult sa se balaceasca. Eu m am relaxat putin si L fiind f obosit, am dormit amanfoi ca porcusorii :D Am ajuns acasa astanoapte la 1. Azi am desfacut bagaje si refacut, suntem iar pe drum, mergem la ruga. O sa urcam pe munte cu L. Sper sa i placa si aici. Am un cppil f plimbaret, de la o luna suntem pe drumuri. Nu inteleg frica altor parinti, nu s de portelan copii si sunt chear mai puternici decat credem. Vb de copii sanatosi si fara probleme.

Va pup si weekend fain

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...