Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Au inceput petrecerile! Sa cresteti mari si sanatoase stelute frumoase! iul-aug 2013(31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 606
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

YUPIIII! [batetoba]  [batetoba] Sami merge in 4 labe!!!! L-am lasat azi la pielea goala ca a fost foarte cald. Si a ajuns f repede la concluzia ca sa freci outele de parchet e o idee fff proasta. Asa ca s-a ridicat in 4 labe si dus a fost. Am ras cu lacrimi! Asa ma bucur, poate nu trebuie facut nimic pana la urma.

Eu am mers azi la spital sa-mi puna iar sfoara din aia in ureche caci cu picaturile nici o sansa asa de umflata e toata urechea. Asa ca ma drogez in continuare. Offff

 

Delia distractie placuta! Si noi am iesit pe munte cu Clara, cu Sami mergem saptamana viitoare dar am facut excursii scurte pe aici prin zona. Le-a placut la amandoi. Sunt convinsa ca si L va savura.

 

Catalina multa sanatate Mariei.

 

Va pup si va multumesc de incurajari. Se vor aseza ele toate cumva.

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei lume buna

Monicaa multa sanatate, recuperare rapida. Felicitari lui Sami. Si eu as vrea sa l las pe L cu puta goala dar mi e frica de caca. Tu cum procedezi?

 

N am ajuns in drumetie pe munte pt ca a plouat, asa ca L a stat cu babele. Eu m am eliberat putin. Ce bine e sa fumezi o tigara in liniste, la o vorba. Viiiis

Acu s a termjnat werkendul si ne indreptam spre casa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara

 

Am ajuns si noi acasa. M a facut temperatura deci n-am mai fost la baie, am stat in Nadlac cu o scurta vizita la Tesco in Mako care bineinteles ca era inchis in 9 si in 10.

 

Monica- sanatate multa, mult mai suferi si tu cu urechile, felicitari lui Sami si iti tin pumnii sa iei decizia cea mai buna pt voi in legatura cu proiectul

Delia- ce bine ca v-ati relaxat. Super

Maria- cum se simte V? caci am citit ca si ea a avut temperatura.

Va doresc o saptamana frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata .Catalina V a facut vineri 39,3 (la amiaza),u-am dat Nurofen si Panadol la 4 ore;de sambata doar Nurofen la 8ore,sambata seara a facut 38,9 si de atunci nu a mai facut..i-am dat pana aseara Nurofen .Ea a fost ok,vesela,manca.a vazut-o dr .Maine vreau sa ii recoltez urina ,sa stau eu linistita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...