Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 7 )


Recommended Posts

Gabiii, felicitari! Doi gemenasi identici! Sa fie intr-un ceas bun, sa stea la caldurica atat cat trebuie. Si tie sanatate sa te odihnesti cat mai mult, sa ai grija de tine.

Cu serviciul, c'est la vie, urat din partea lor, pe mine (ca si pe tine) nu ma surprinde. Si eu am fost in situatia asta, cu deosebirea ca m-au mai lasat 4 luni sa-mi fac orele pentru somaj, inainte de a-mi zice pa. Oricum peste cateva luni intrai iar in concediu, si cu sarcina ta cu risc e mai bine sa stai acasa. Sper sa va descurcati decent financiar, acum responsabilitatea e a sotului tau si, intr-un fel, e normal sa fie asa.

Dumnezeu va vegheaza si totul va fi bine!

 

Rocsy, trebuie sa fi fost tare fain la circ pentru fete. Noua dupa spectacolul cu Mickey ni s-a cam taiat sa mergem cu el, mai amanam pentru cand va fi capabil sa stea pe scaun mai mult de 1 min...

 

Sunt intr-o scurta pauza, voi citi articolul despre mame de baieti cand ajung acasa.

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 364
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ola fetele!

Gabi felicitari! Doamne ajuta! Incredibil cum ti-au iesit gemeni :)! Sa fie sanatosi!

Fleur, esti super tare cu Eric :). Cred ca va distrati maxim.

legat de intarcat, eu am intzarcat-o de la un an cu tzitzi. Poate te-a indus in eroare ca ziceam ca trebuie sa o intzarc sa stea si cu altcineva nu numai cu mine :).

Mor de somn. Va pip

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata , sa mai dau si eu cafeaua pe aici. Noi suntem bine. Nectarel s-a facut un nebunatic. Vorbeste tot si face numai prostii. Tudor e racit cobza si tragem tare pe ultima suta de metrii cu scoala. Ieri, povesteam si la fete ca s-a inecat un copil de 4 ani cu o bomboana la birou de am crezut camir si eu. Sunt traumatizata si acum. Noroc ca a reusit tatal lui sa i-o scoata. Dar ce tipete si ce haos, nu va inchipuiti.Astept sa plecam in concediu ca m-am saturat. In rest nu am nimic de raportat. Va pup pe toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Hello !!!

 

O sa avem 2 bombonele , asta este partea frumoasa . Acum vine partea mai putin frumoasa : Sunt formati din aceeasi celula si pot avea anomalii formate in urma divizarii , pana la 12 sapt nu putem afla nimic . Si partea cea mai urata : Am sunat la munca si cum banuiam nu vor sa ma mai primeasca . Asa ca incerc sa ma adun din shoc si sa vad ce fac . Partea cea mai grava la momentul asta , este serviciul .....

 

Nu am crezut o clipa ca pot avea 2 copii  [fri]  Acum cu Dumnezeu inainte , sper sa fie sanatosi . Mi-a explicat ca este o sarcina cu risc , trebuie urmarita indeaproape si sper sa fie bine pana la capat  [bib]   [bib] 

 

 

Gabi : Doamne ajuta sa fie bombonelele sanatoase si nascute la termen. Cat ma bucur pentru voi  [flo2]  [flo2]  [flo2]  ! Iti dai seama ca vor fi gemeni identici  [deziuata]  !!! O sa fie bine Gabi, nu te mai stresa !

 

Cat priveste jobul : e neplacut dar nu e un capat de drum, cel mai important e sa fiti voi sanatosi , restul se rezolva ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi in trafic am injurat un nene. Mai exact l-am trimis in origini. Dupa 2 secunde aud din spate: "pijda matii!" Am ramas muta si eu si mama. Ne-am facut ca ploua. Acasa, dupa vreo 3 ore de la incident, Ana repeta iar :). E de ras dar si de plans. Mi-am dat seama ca e groasa de acum incolo. Trebuie sa ne controlam fiecare gest sau cuvintel :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele,

 

Nici eu nu am disparut, sunt pe-aici, dar lipsa mare de timp. De cand cu gradi mi s-a dat si mie prog peste cap rau de tot.

 

Patrick tot plange cand ne despartim, dar oricum ii place acolo, m-am convins. De cate ori nu vrea sa faca ceva ii spun ca nu-l mai duc la gradi, si imediat se executa.

 

Felicitari Gabi pt cele 2 bombonele din burtica! Ce frumooos! Sa ai o sarcina usoara si fara peripetii.

 

Vai Rocsy ce povestesti tu acolo...circ...cumintenie... Eu sunt acolo cu Fleur..agitatie, neastampar, nu exista sa stea 10 sec in acelasi loc.

 

Fleur oare ai nostri teroristi se vor linisti vreodata??!? Seara si eu si sotu suntem praf iar el e ca nou, inca mai alearga, se mai urca pe canapea si se da jos de 100 de ori, sare, tzopaie, se invarte...orice...

 

Vroiam sa va intreb, ai vostri transpira noaptea? Patrick se face fleasca. Azi noapte l-am schimbat de 2 ori. Asta ca sa-mi raspund la intrebarea de ce e racit de 3 sapt si nu-i trece... Ce-i drept e destul de cald, 26.5, inca n-am dat drumul la ac, dar totusi... Oare sa fie lipsa de calciu sau fier? O sa intreb un dr...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...