Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 7 )


Recommended Posts

Da Rocsy. Mitocan e putin zis.

Fetelor noi am facut progrese cu olitza. Dupa aproape 2 sapt in care mi-a pishat toata casa de amuzament, azi a facut exclusiv la olitza. Cere cand nu mai poate dar in rest, daca o pun, face chiar si doar putin pipi. Imediat ce o pun, isi ridica bluza si se uita in olitza cum face pipi. Se si concentreaza foarte tare sa faca. E supersimpatica :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 364
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi e solstitiu de vara, cea mai lunga zi si cea mai scurta noapte

Ne-a mutat la tropice vremea asta, ploua si iar ploua...

 

Am plecat 4 zile fara mandra si de cand m-am intors e jaleee, plange din orice, vrea numai cu mine, tzocaie muuultttt, bine ca am mai mancat din astea pe paine :)))

 

Wk placut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani , Eric !!!

La multi ani , Patrick !!!

 

Concediu placut , Carmen ! Ft bine arată tortul , unde l-ai comandat ?

 

Ioana , felicitari pt olita . Lucram si noi la asta . Dar la mine in casa este rece si nu il pot tine dezbrăcat toată ziua :(

Offff , am si eu niste dobitoci la muncă . Joi ma duc sa le duc actele de gravidenie :)))) . Nici nu vreau sa-mi imaginez ce fată vor face .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Va dam si noi o felie de tort si un suc de ziua lui Eric!

 

L-am serbat in parc, am avut un singur invitat dar a fost frumos. Acum sarbatoritul doarme.

 

Multumim frumos de urari!

 

La multi ani Patrick, sa cresti mare, sanatos si norocos. Distractie placuta la mare!

 

Revin cu ceva poze mai tarziu.

 

Ioana, felicitari ANei pentru pisu la olita. Exact asa face si Eric, fie si numai o picatura, dar pipi face mereu cand cere olita. Probl. e ca nu o cere inca de cate ori face iar noaptea nici nu ma gandesc cum va fi, ca noi dimineata recoltam un pampers de vreo juma de kil de pipi.

 

Gabi, fii barbata, bafta in confruntarea cu idiotii de la serviciu, fii tare ca esti in dreptul tau.

 

Ile, credeam ca suntem ultimii care ne mai distram cu alaptatul. Eu sunt fericita ca azi in parc nu a cerut tzitzi deloc, am avut o sticluta cu lapte si i-am dat din timp, apoi s-a luat cu joaca.

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...