Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 7 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 364
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ile: eu ieri curatenie, azi program de distractie cu familionul, de ziua Canadei. Am plecat de dimineata la parcul cu jocuri de apa, sa nu ne prinda canicula instalata la noi (acum e aproape 10 seara si sunt 30 de grade). Eric cam fricos la jeturile de apa care tasneau de nicaieri, o sa incerc sa pun poze maine. Dupa amiaza program de piscina...in balcon, i-am umflat piscinuta lui si s-a balacit pana aproape de culcare... a si mancat in ea. Cerea: paine, paine si o inmuia in apa apoi o manca tacticos.

In rest eu ma uit la meciurile de fotbal mai ceva ca barbata-miu, Mondialul e o delectare pt mine. Eric zice: bum! balon! cand vede meciuri la tv si goool cand se marcheaza, si wow si altele.

 

In alta ordine de idei ma simt umflata si lipsita de energie, trebuie urgent sa slabesc nu se mai poate. Adica e urgent sa fac ceva in sensul asta, nu sa slabesc rapid. Cred ca voi proceda ca Ali, eliminand porcariile din alimentatie si sport cu orice ocazie. Usor de zis...dar chiar nu ma mai suport, ma ingrozesc cand ma uit in oglinda si mai ales cand ma vad in poze... de cantar nu mai zic.

 

Si cu memoria am probleme ca nu mai retin mai nimic din urma, dar va pup cu drag pe toate. Si va trimit caldura de la noi daca va trebuie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

 

Cu intarziere , urez si aici Denisucului : la multi ani !!! Cum a reusit sotul sa isi rupa piciorul ???

 

Ile : nu am incercat reteta cu catina , ca cea congelata am aruncat-o ca nu mi-a placut, asa ca voi face la sfarsitul verii provizia. Din fericire, vara gazele mele stau foarte bine la capitolul sanatate.

 

Scuze fetelor, luna asta voi activa mai putintel, la sfarsitul lunii am testul de olandeza si trebuie sa trag din greu. Va pup . pa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele,

 

Ne-am intors si noi ...ne-am reluat si activitatile.. :(. Patrick a inceput gradi de luni, eu munca de azi. A fost foarte frumos in concediu, Patrick cuminte si ascultator, fara fitze si figuri...doar putin scandal cand trebuia sa iesim din apa...

 

Readaptarea la gradi a fost destul de usoara, azi deja nu a mai plans la despartire. Readaptarea mea la munca a fost mai grea :)))) Noroc ca a fost o zi mai light..dar de maine intru in paine cum s-ar zice. De astazi am revenit si la programul de 8 ore...

 

La multi ani sarbatoritilor de zilele trecute, ca nu am apucat sa intru sa le urez, sa cresteti mari, frumosi si sanatosi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen la multi ani!!!!!!!!bine ati revenit.ce frumos din partea grecilor ca ti au facut asa surpriza!

 

Rocsy mersi.spor la invatat si succes la examen.

sotul a jucat fotbal cu copiii si si a rupt un deget :(.

 

Fleur si eu trebuie sa ma reapuc de sport si nemancat.dar nu mai ma pot mobiliza nicicum sa reincep.imi vine sa mananc intruna :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor !

 

La multi ani , Carmen !!! Ma bucur ca v-ati simtit bine in concediu . Drumul l-ati strabatut cu masina ?! a avut rabdare Patrick ? Vreau sa mergem si noi in septembrie si nustiu daca o sa rezist atat eu care o sa am 20 sapt, cat si Andrei  [alcool]

 

Succes Rocsy , la examen !!!!

 

De vineri o iau de coada cu serviciul , maine il sarbatorim pe Andreiu si gata  [:-)))]

 

[flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...