Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 7 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 364
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cateva poze din zilele astea calduroase, de la plaja (o plaja la fluviu, nu la vreo mare sau ocean...) si de la parcul cu jocuri de apa.

 

Gabi, asteptam poze cu sarbatoritul, cand ai timp.

 

A, si voiam sa va mai zic, in urma relatarilor de la plaja la greci, ca pentru noi Grecia a fost partial o dezamagire...dupa Caraibe. poate am avut noi ghinion, nu stiu (am fost in Creta, hotel Panorama, peisaje si vedere faine dar nu recomand mai ales nu familiilor cu copii). Serviciile sub asteptari si nu vb doar de hotel, am batut toata statiunea (Agia Pelagia) si atitudinea la fel, sa te stoarca de cat mai multi bani. Noi am inchiriat si masina si benzina era al naibii de scumpa, in fine, poate a fost un caz particular. Dar eu am fost si in Atena mai demult si la fel mi s-au parut, grecii f. orgoliosi ca natie si aroganti fata de straini. In Caraibe pe unde am fost noi serviciile, chiar cu mijloace mai modeste, au fost superioare. Acum desigur ca fata de Romania, tot vorbind de servicii, marea la greci e mai fain. A, si plajele mici si stancoase, majoritatea, ale Greciei, sunt chiar sub cele din Romania iar cu Caraibele nu suporta comparatie.

 

Gata ca divaghez rau, cred ca sufar de sindromul "strugurii sunt acri".

 

Va pup!

post-115893-0-07815200-1404416708_thumb.jpg

post-115893-0-04211200-1404416739_thumb.jpg

post-115893-0-37606600-1404416777_thumb.jpg

post-115893-0-26187700-1404416849_thumb.jpg

post-115893-0-65724700-1404416885_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un scump eric!!!!!!!!pupilici!!! Wowww bucuria copiilor e acolo!

 

Sa stii fleur ca la capitolul oameni ospitalieri nici noi nu prea am avut parte de ei la greci...dar nu I am bagat in seama...ne am bucurat de apa...peisaje...nisip...

ce bine suna caraibeeeeee!!!!!!!!! Dar nu visez inca asa departe! ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani tuturor sarbatoritilor, scuze, dar in vacanta, cu toti copiii acasa, timpul este o comoditate la mare cautare...

 

A implinit si puiutul meu 2 ani... Nu stiu cand au trecut, Jeff e o binecunvantare si o minune, suntem o familie fericita si implinita... 

 

Va pup!

 

 

La multi ani Jeff !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...