Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 7 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 364
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani tuturor sarbatoritilor! Denis, Andrei, Jeff! Sa cresteti mari si norocosi! Scuzati intarzierea!

La multi ani Carmen! Si noua ne place Grecia! E adevarat ca nu am fost in Caraibe!

Gabi, eu nu as sparge drumuI spre thassos in 2, noi mergem de multi ani acolo, inclusiv anul acesta si mergem dintr-o bucata. Noi la dus mergem noaptea. Anul trecut, Onuta a dormit de la 22.30 pana la ora 8 dimineata, cu 2 treziri de lapte, fix ca acasa. Iar la intoarcere, a dormit mai mult de jumatate din drum. Nu a fost asa greu drumul cum ma asteptam. Vezi sa s-a mai deschis un punct de frontiera la greci care scurteaza destul de mult din drum. Daca vrei ma interesez la sot...

Drumul ar putea fi greu pt tine....in schimb. Depinde cum iti este cu sarcina. Cum te simti? Eu am ceva ezitari din cauza sarcinii tale si nu din cauza lui Andrei. Daca nu are rau de masina va fi ok.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur -- ba da, plecam. Saptamana viitoare plecam in Hong Kong la Disney Land si apoi, dupa ce pleaca soacra-mea, merg cu copiii in Romania. Voiam sa mergem in State, dar cum si acolo e la fel de cumplit de cald ca si aici (in sud) , am decis sa mergem de Anul Nou Chinezesc. 

 

Momentan am o "tabara" la mine acasa, am 6 copii in fiecare zi de la 9 la 1, e super fun, dar aunt extenuata cand pleaca acasa... Si cand pleaca ei, raman cu cei 4 ai mei haha...

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

La multi ani Jeff! [s]

 

Lore sa va fie de bine tunsoarea!

 

Ali intrebam de drum , de Grecia :))), ma bucur ca a fost bine!

 

Noi anul asta facem un repetir Sulina/ vatra Dornei sf lui iulie, inceputul lui aug

In rest la marea noastra

 

Fleur ce burtica are E!! E un scump si ce frumoase locuri de joaca sunt!

 

La diaree in primul rand regim, ceai de menta concentrat. Smecta este foarte bun .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rocsy ce le ai dat la fete cand au avut diaree? Au si ai mei acum.si au si febra...si rafii ieri noapte a vomitat toata noaptea.

 

Smecta , saruri de rehidratare si in noapte in care au vomat le-am dat cateva picaturi de metoclopramid picaturi. Sofia a primit si in timpul zilei metoclopramid, ca ii era rau de tot. Nati nu .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...