Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 7 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 364
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani Rocsy! Sa te bucuri de printesele tale!

 

La multi ani cu intarziere Vladi, si Eric si Marc ai Balantei!

 

Noi continuam, asa pe nesimtite, operatiunea despamperizare in timpul zilei. Eu nu il oblig sa faca nimic. Seara de cand intram in casa nu-i mai pun pampers, ca oricum il refuza. Defileaza prin casa cu pantalonasi sau fara (nu ii dau chilotei inca, de-abia mai respira si funduletul lui)Daca e suficient de linistit si nu surescitat de cine stie ce joc sau ceva la tv, anunta in timp util cand face pipi si face la olita. Azi in premiera a anuntat ca face kk si a facut... nu e prea obisnuit cu asta dar e promitator. A a vut un singur accident cu pipi azi...pe imprimanta lui taica-su (se urca pe birou la el si sta cu fundul pe ea). Se uitau la un clip cu catei nu stiu ce si a fost prea absorbit de ce vedea pe ecran...Imprimanta a supravietuit.

 

In rest, aceleasi nazbatii si urlete dimineata la imbracare. Dupa gradi mai stam pe afara, se joaca cu "prietena" lui de 2 ani jumate, o striga de la distanta de cum o vede: Ti-stina! (Cristina). Acasa il chestioneaza pe taica-su, care mai merge la pescuit, daca i-a adus "poisson" (peste). Daca e, s-ar uita si ore in sir la el in chiuveta..

Si asa trec zilele de vara.

 

Ma duc sa ma culc ca ma asteapta weekendul...cea mai obositoare parte a saptamanii.

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata !!!

 

Eu am inceput serviciul , nu am timp nici sa mor  [smulgpar]

La multi ani tuturor sarbatoritilor  !!!!! Sa creasca mari si sanatosi !

 

Ce spuneti voi acolo de litere scos pampersi , animale si etc , la noi e de domeniul fantasticului . Acum ca am inceput si munca , nu stiu cine o sa-l dezvete :( 

Plec la 6:30 dimineata si vin seara la 7 . Pic rupta , ce litere si pipi la olita . Nu pot sa tin nici ochii deschisi . Nu vrea sa manance mancare gatita cu soacra-mea , nici cu mama , numai prostii mananca  tt ziua  [alcool]  Sunt la un pas de depresie , nu sunt multumita de nimic , ma enerveaza maxim cum se ocupa de el dar nu am ce sa fac , trebuie sa inghit , altfel se pot retrage foarte frumos . Si asa mai sunt mici discutii in familie cu sarcina mea . Mama a comentat ft mult ca nu este incantata , sotul a prins o mica repulsie si e "superb" cand ne intalnim cu totii  [smulgpar] Totul merge prost si atmosfera este incordata . Poate o sa iasa si soarele pe strada noastra ....

 

Muraturica , succes la noul job !!!!

 

Va pup cu drag !!!!  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Noi continuam, asa pe nesimtite, operatiunea despamperizare in timpul zilei. Eu nu il oblig sa faca nimic. Seara de cand intram in casa nu-i mai pun pampers, ca oricum il refuza. Defileaza prin casa cu pantalonasi sau fara (nu ii dau chilotei inca, de-abia mai respira si funduletul lui)Daca e suficient de linistit si nu surescitat de cine stie ce joc sau ceva la tv, anunta in timp util cand face pipi si face la olita. Azi in premiera a anuntat ca face kk si a facut... nu e prea obisnuit cu asta dar e promitator. A a vut un singur accident cu pipi azi...pe imprimanta lui taica-su (se urca pe birou la el si sta cu fundul pe ea). Se uitau la un clip cu catei nu stiu ce si a fost prea absorbit de ce vedea pe ecran...Imprimanta a supravietuit.

 

 

Ma duc sa ma culc ca ma asteapta weekendul...cea mai obositoare parte a saptamanii.

 

 

Super tare ....  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  Bun loc de a face pipi , dar pe ansamblu nu pot decat sa zic : BRAVO ERIC ! Tine-o tot asa , apoi da o fuga pana in Romania si invat-o si pe Nati !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor pentru urari ...  [pup]  [pup]  [pup]

 

Gabi : priveste te rog partea buna a paharului .... la servici nu o sa stai foarte mult, azi maine vei intra in concediu , ai doi samburei in burtica sau poate doua "samburele" , sau poate un samburel si o samburica .... nu conteaza , atata timp cat sunteti ok . Iti trebuie si putin ajutor ca daca nu o iei razna, nu conteaza ce cred restul. O sa va descurcati perfect, temerile sunt mai mari .... atata tot ! Imi aduc aminte cum imi faceam eu griji despre cum va fi si cum ne vom descurca cu doi copiii .... dupa ce am nascut, au trecut toate, asa de bine le-a aranjat Bunul D-zeu !!! Asa ca fi strong si putin  din "cui ii pasa" !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele! La Multi Ani cu intarziere di de la mine. Luni dimineata plec in concediu. Am avut nuste saptamani crunte la birou. Ce sa mai zic. Sunt epuizata. S-a declarat unul singur mostenitor , nici nu vreau sa va dpun ce a urmat apoi. Mai ales ca noi nu avem baza de dste cu modtenitorii si mergem doar pe declaratiile martorilor. Asta a adus martori mincinosi. In fine, nu mai conteaza.mai erau inca trei mostenitori. Nectarie e un nebunatic plin de fite. Mi-a tras azi un cap in tampla de am crezut ca acolo raman. Cu olita nu vrea sa stea nici macar pe ea. Face pisu pe el si nu are nicio treaba. Apartament nu am gasit inca. Masina am pierdut-o. A venit pagubasul si si-a luat-o. Noi, cica o sa ne recuperam banii de la ala care ne-a inselat. Si daca nu are nimic pe numele lui, pot spune de acum Aliluia. Asta e. Oamenii au devenit extrem de rai .La ce vad eu, aici m-am convins.sper sa ma odihnesc macar in vacanta asta. Gabi, nasol si la tine. Si eu inghit multe ca poate mi-l pun in brate acum csnd l-au stricat cu toate. Nu-i faci ceva se tavaleste pe jos di da cu capul. M-am saturat de circul asta. Ii dau sa manance numai prostii si sa faca tot ce vrea el. Ieri se plimba prin curte cu cadrul de tantari de la usa. Vorbeste tot si mai nou urla daca pica netul. Se bate cu Tudor pe tableta. O sa-i cumparam si lui , una ca altfel nu se mai poate.O cred si pe soacra-mea ca nu mai poate. I-a lesinat pe toti. Ce stat linistit in parc sau la locul de joaca? O tine intr-o alergatura. Pe trei oameni ii termina. Hai, ca m-am plans destul. Va pup pe toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...