Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 7 )


Recommended Posts

Ali, va urez de pe acum La multi ani fericiti impreuna in 4!

Idei de petrecere... sa ma gandesc, n-am fost in situatia asta... de ce n-ati merge la un restaurant care are eventual si loc de joaca pt copii...exista asa ceva?

 

Noi am avut un weekend incarcat, cu plimbari si meciuri, v-ati uitat si voi la meciuri?

 

Eric a facut numai la olita, ura! Am zis si la gradi si ii voi duce push-ups si incepe sa il puna la toaleta. Sunt curioasa daca va fi consecvent si acolo.

 

Ada, agitata viata aveti voi. Imi pare rau ca ati pierdut masina, sa va fie asta ultimul ghinion. De Nectarel ce sa zic, esti in situatia lui Gabi... uite eu daca n-a avut nimeni sa mi-l tina n-am problema asta. E delicata treaba. La un moment dat poate te gandesti la solutia unei bone sau chiar gradi, de ce nu? (e f benefica gradinita parerea mea)Concediu placut si incearca sa te relaxezi. Il luati si pe Nectarel? Si vreo mamaie ceva? (as pune zambet dar nu mai am emoticoane, nu stiu de ce)

 

Eu ies in oras. Va pup, sa aveti o saptamana frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 364
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Felicitari eric!!!si noi am inceput sa zicem cand facem kk...dar cateodata vrea la wc cateodata nu.nu il fortez ...ma gandesc ca e un inceput!

 

Da fleur ar fi o varianta...nu neaparat restaurant dar este o cofetarie cu terasa care are loc de joaca...eu ma mai gandeam sa mergem la un strand fain aici la noi care are un bazin ptr copiii...jacuzzi...la care tot mi am dorit sa mergem dar nu am ajuns inca...fiindca stiti voi ca eu am o intreaga echipa de copiii pe care ii car dupa mine ;) iar acolo e cam scump sa ii duc pe toti...doar sa ne lase vremea...avem doar ploi si furtuni in ultimul timp... si ma mai gandeam la un tort cu artificii...care ii incanta pe amandoi baieti ...si eventual o sampanie ptr dupa 12 ;)...daca mai aveti idei le astept cu drag

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani piersicutelor pe care le-am omis din lipsa d timp sa intru aici

Ali, noi la 10 ani am facut un Tedeum foarte frumos. Adica o slujba de multumire la biserica cu nasii si peietenii apropiati. A fost superb pt ca am avut un preot mununat. Eu I-am zis ca vreau sa facem o slyjba de multumire pt acesti 10 ani. El a tinut-o intr-un fel fantastic. La 3 luni dupa, am ramas insarcinata. Tot timpul am crezut ca Ana a fost cumva legata de slujba aia. Si acum imi amintesc cum a zis preotul la sfarsit ca trebuie sa credem in minuni asa cum a crezut si sfanta Ana....

 

fetelor, eu sunt in bucuresti. Nu ne vedem si noi cu piersicutele?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimiii. ...la cafea nu se mai baga nimeni?

 

 

wowwwww ioana ce frumos!!!!!!!!!! Foarte emotionant!!!sunt sigura ca minunile exista! Iar ptr voi ana este o minune! (De acolo i se trage si numele ?)

Mi ar placea si mie sa facem asa ceva dar sunt sigura ca soata mea ar zice ca am cu capul :)))...e credincios dar nu e foarte bisericos...poate il conving totusi sa mergem la o manastire din apropiere chiar daca fara slujba.(el si la nunta abia a rezistat in biserica-tot ii facea semn la preot sa termine mai repede-mai oleaca si lesina-era si foarte cald si el cu costum pe el (pe care nu il suporta :))))) )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ali noi serbam in fiecare an ziua cununiei si ziua "noastra"; fie acasa fie pe undeva; dc trebuie sa iei copii cu tine as zice sa te duci la o terasa cu loc de joaca!

 

 

Rocsy la multi ani!

 

Fleur felicitari lui Eric pt consecventa cu olita; noi nu am inceput :) (la gradinita ii duce la wc, acasa o sa incercam probabil la sf verii)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...