Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 7 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 364
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hola fete! Va servim cu carrot cake si sampanie, cocktailuri si ce va mai e pe plac :) Antonica Minunik implineste azi 2 anisori!!! Nu-mi vine sa cred ca au trecut deja 2 ani, am momente cand nu-mi vine sa cred ca o am si ca este a mea. Ii multumesc Bunului Dumnezeu si tuturor Sfintilor la care m-am rugat ca mi-au ingaduit aceasta minune si ca am un copil extraordnar, frumos si sanatos! Dupa cum stim deja din povestile fiecareia dintee noi, aici este odiseea minunilor, fieccare piersicutza avand povestea ei emotionanta :)

 

Va multumesc si voua dragele mele prietene, ca mi-ati fost alaturi in cele 9 luni de sarcina si in acesti 2 ani minunati, plini de emotii, temeri, incercari si impliniri. Sa dea Domnul sa fim toate sanatoase alaturi de piersicutzele noastre si sa ne bucuram impreuna de progresele lor!

 

Uram si noi cu intarziere la multi ani sarbatoritilor din ultimele zile: Victor, Bambina, Delia si Doru! La multi ani fericiti impreuna Ali!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Antonia, sa cresti mare, sa ai noroc si tot ce iti doresti de la viata!

 

Ali, suntem mai bine, febra a trecut dar e inca intors pe dos, ieri noapte s-a trezit urland sa-l duc in camera la taica-su.Si azi dupa somnul de pranz (a dormit doar pe mine...) la fel. Clar il mai doare ceva. gatul inflamat probabil si ne arata mereu ceva la gingia de jos sau dintisori cand mananca rece sau dulce.

 

Rocsy, intrebare: il pot duce la control stomatologic la 2 ani?

 

Gabi, ma bucur ca ai program mai lejer, cred ca respiri si tu un pic.

Tinem pumnii pe 29 sa fie totul bine cu micutii si sa va arate ce sunt. Gemeni identici daca am inteles, adica ori 2 fete ori 2 baieti. Sanatosi sa fie, sa creasca bine pana la termen!

 

Va pup, ma duc la culcare sperand sa nu am (inca) o noapte epuizanta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Antonia! [s]

 

Sa fii sanatoasa si fericita !

 

Multumim si noi de urari!

 

Ce cadouri au primit pietsicutzele?

Noi i-am dat trici, o tablita de scris cu markerul, magnetica si de creta, niste pioneze quercetti.

 

Sarbatorita si-a turnat limonada pe ea, tortul pe rochita, a mancat cu degetul bezele si tot asa :)), am bagat-o direct in cada

 

Tortul a fost de mere facut de buni nimic spectaculos la aspect .

 

Ali ma bucur ca ati avut o aniversare frumoasa! La cat mai multe!

A scapat sotul de entorsa?

 

Fleur f frumoasa initiativa ta dar eu la al treilea sunt epuizata si nu dau importanta :))), dar face cam ce ai scris tu [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...