Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 7 )


Recommended Posts

Eric a primit de ziua lui o mini trambulina, carti de povesti si cd-uri de la libraria romaneasca. Ii place mult Capra cu trei iezi si Fata mosului si fata babei, sa le asculte pe cd (cand vb. personajele negative, sau tipa, el bate cd-playerul, cand e un personaj care-i place, de ex greierasul care face cri-cri, il pupa). A mai primit povestea abecedarului si repetam aproape in fiecare seara, am ajuns la D abia.

 

Eu sunt epuizata dupa 4 zile de stat cu el 24/24, cat a fost bolnavior. Nu ne-au sunat de la spital deci presupun ca nu are streptococ in gat. El e vesel si activ ca de obicei.

 

Gabi, de ce te-a suparat Andrei? Astept sa ne mai povestesti despre el cand ai timp.

 

Azi l-am dus la gradinita si imi propun sa ma odihnesc, nu stiu daca voi putea ca s-au strans o gramada de treburi si casa arata ca dupa uragan..

 

Va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 364
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani Ana! Sa cresti mare si sa ai o viata plina de noroc si bucurii!

 

EU sunt iar cu baiatul acasa, de dimineata era caldut si un pic ragusit. Nu-i nimic serios dar nu vreau sa mai risc, sa ajung iar cu el pe la urgente. La gradi aerul conditionat merge din plin si el e inca sensibil, convalescent.

 

Carmen, cum mai e Patrick?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi am avut petrecerea duminica. 26 adulti si 16 copii. am facut in curtea gradinitei si din fericire a tinut vremea cu noi.

 

fleur am fost de curand germania austria si acum cateva luni in scotia. din pacate pana in sept nu plecam nicaieri din motive de munca dar pe 31.08 mergem la bulgari.suntem 15 familii si vreo 20 de copii.abia astept.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

La multi ani

 tuturor sarbatoritilor si sarbatoritelor !

 

Fleur : poti sa il duci la control, sa se obisnuiasca cu ideea si medicul stomatolg. Osa ii arete scaunul, instrumentele .... nu te astepta la cine stie ce consultatie ca sunt micuti, unii nici nu vor sa deschida gurita [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...