Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Moda sau vulgaritate?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mik, daca chiar urmaresti, la un subiect (nu mai stiu la care) ti-am dat vot pozitiv. Stii de ce? Ptr ca eu NU iti dau voturi TIE, ci comentariilor tale. De multe ori nici nu ma uit cine a scris, ci doar citesc si aprob/dezaprob, dupa caz. 

Acum referitor la ce ai scris tu, e urat! Daca una "90-60-90" ar veni sa le numeasca pe cele  mai mari de 90-60-90 "grase", "umflate", sau mai nu stiu ce nume urate, ar sari forumul in aer! Insa, daca e sa fie jignite alea slabe, e ok... ca deh, alea slabe nu au sentimente. Sa stii ca e plina lumea de oameni slabi care NU aleg sa fie slabi, ci asa le e felul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici macar nu citesti ce scriu ...

De azi incolo o sa am mare grija sa nu iti mai votez nici un mesaj. Si incerc sa ma obisnuiesc sa verific autorul inainte de a citi mesajul. Oricum, asta e absolut ultimul mesaj pe care ti-l adresez, credeam ca poti fi cat de cat civilizata, dar m-am lamurit. Esti ranchiunoasa si rea! La revedere!

 

Moderatorii, intrebare: mai exista butonul de "ignora acest user"?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De azi incolo o sa am mare grija sa nu iti mai votez nici un mesaj. Si incerc sa ma obisnuiesc sa verific autorul inainte de a citi mesajul. Oricum, asta e absolut ultimul mesaj pe care ti-l adresez, credeam ca poti fi cat de cat civilizata, dar m-am lamurit. Esti ranchiunoasa si rea! La revedere!

 

Moderatorii, intrebare: mai exista butonul de "ignora acest user"?

 

Sper.

Eu ma consider infinit mai civilizata decit tine. Dar asta e alta poveste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum referitor la ce ai scris tu, e urat! Daca una "90-60-90" ar veni sa le numeasca pe cele  mai mari de 90-60-90 "grase", "umflate", sau mai nu stiu ce nume urate, ar sari forumul in aer! Insa, daca e sa fie jignite alea slabe, e ok... ca deh, alea slabe nu au sentimente. Sa stii ca e plina lumea de oameni slabi care NU aleg sa fie slabi, ci asa le e felul. 

Mey...acum fara suparare ,dar a facut clar precizarea  :aschilambice sunt slabele care nu mai au nicio forma...doar cea de oase sustinute de piele si a  si specificat ca sunt mii de nuante.

 

N-are treaba cu a fi slaba,n-ar treaba cu 90-60-90,are treaba pur si simplu cu oasele si felul cum s eprezinta.

 

uite la Angelina Jolie de exemplu,sa nu-mi spui ca si pe ea o numesti doar  o femeie slaba!

 

edit.Bineinteles cele care aleg scheletismul ca mod de prezentare voit,nu discutam de cei cu probleme de sanatate majore.

 

Mik,am inteles ce vrei sa spui si cu pulpoasele si cu aschilampice! [:)]

 

Dana

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor, aveti posibilitatea sa va ignorati...zau asa, de ce va stresati atata?

 

Eu nu-mi aminteam titlul povestii cu imbracata-dezbracata, dar fix la aia m-am gandit [:)] (multu glimmer!)

Mai ramanea sa vina cu magarul, sa nu fie nici calare nici pe jos.

Daca e sa judec eu tinuta, mie imi place [:)]

Totusi, nu stiu de ce a fost votata. Ca imbracaminte nu e...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...