Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Moda sau vulgaritate?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Victoria_mami, ai primit avertisment pt atac la persoana (conform regulamentului, discutam idei si vorbe, nu caracterul persoanelor). 

 

Mik, optiune de a vota un mesaj este permisa prin regulament si posibilitatile tehnice ale forumului. Parerea altora vis-a vis de mesajele tale este permisa a fi exprimata si prin acest mod. Nu iti place ca altora nu le plac mesajele tale, asta e! Soarta! Va trebui sa traiesti cu asta. Te rog alta data sa te abtii sa mai ceri socoteala pt voturile primite. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu nu-mi aminteam titlul povestii cu imbracata-dezbracata, dar fix la aia m-am gandit [:)] (multu glimmer!)

Mai ramanea sa vina cu magarul, sa nu fie nici calare nici pe jos.

Daca e sa judec eu tinuta, mie imi place [:)]

 

 

 

Acuma, dacă e să-mi continuu ideea, înţeleg de ce a luat-o boieru' de nevastă pe fata săracului după ce a văzut-o cu plasa de pescuit pe ea...

 

 

 

Dacă e să mă întorc la subiect... legat de pozele cu pricina, eu nu mă pot gândi la vulgaritate, nici la modă. Pe lângă nevoia de reclamă sau eventuale înclinaţii de exhibiţionism pe care le pot bănui, am părerea că îţi trebuie multă siguranţă de sine ca să apari aşa la un eveniment public.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Victoria_mami, ai primit avertisment pt atac la persoana (conform regulamentului, discutam idei si vorbe, nu caracterul persoanelor).

 

[fal] [fal]

Tot Victoria_mami este avertizata, care a incercat sa ii raspunda decent lui Mik, al carei mod de adresare a fost, cel putin pentru mine, inexplicabil? Ca mie "mincinoasa si nesimtita" (mai ales pe nedrept) imi suna mult mai rau decat "rea si ranchiunoasa" [:)]

 

Ma refer la cearta ce a precedat acest mic schimb de replici.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rall, te rog sa imi dai pe PM link la discutia despre care spui, eu am vazut doar ce s-a scris la acest subiect. Multumesc

Of topic:ai vazut tu sau s-a raportat?

 

Nu inteleg de ce trebuie sa-ti spuna Rall de un alt subiect...oare acolo nu s-a facut nicio sesizare?Si daca da...de ce nu s-au luat atunci masuri?

 

scuzati de of topic,dar stiti ca ma siciie rau nedreptatile!Nu inteleg de ce unii useri au greutate mai mare la raportare si altii nu!!!!

 

Nadia si Mik sa n-o luati personal,n-am nimic cu nicuna dintre voi [pup] ,insa cind mi se ridica mingea la fileu...n-o scap! [:D]

 

edit:laura nici tu sa n-o iei personal,nu te iau la rost de ceva,sunt intrebari de rutina pentru un forumist nelamurit inca cu avertizarile astea,desi-s de ceva ani pe forumul asta.

 

 

Dana

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...